Lista ocen Volvo 244 (14) - Całokształt

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~myfire@o2.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Ja w tym samochodzie jestem zakochany, przeżyłem z nim naprawdę wiele i nigdy mnie nie zwiódł:) Szanuję go za jego dostojność, klasę, niezawodność wszechstronność zastosowania i precyzję wykonania. Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu kto kocha klasyczne samochody z tamtej epoki a przy tym ceni komfort, wspominaną niejednokrotnie niezawodność, bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy:)
~honda-civic@wp.pl
Sedan 2.1 107KM 79kW
Bardzo wygodny, niezawodny i piękny samochód. Dobra, szwedzka stal, liczne nowatorskie (jak na ówczesne lata) rozwiązania, elegancki wygląd, bezpieczeństwo, wszechstronność - te wszystkie cechy biorą górę nad dość dużymi kosztami eksploatacyjnymi.
~ad_nt@poczta.onet.pl
Sedan 2.3 112KM 82kW
Solidny samochód, jak na swoje 19 lat trzyma się bardzo dobrze. Poza tym jest nieskomplikowany konstrukcyjnie, a to chyba jest zaletą przy starszych autach. Jazda nim raczej nie podwyższa poziomu adrenaliny (poczucie bezpieczeństwa, komfort).
~amisuro@poczta.onet.pl
Sedan 2.1 107KM 79kW
bezpieczny duzy samochód rodzinny, ewentualne stłuczki prawie bez szwanku-rysy na gumie od zderzaka, bardzo dobry dla żon do jazdy miejskiej, bardzo dobre blachy-dopiero gdzie niegdzie wychodzi rdza a ma józ 28 lat bez konserwacji
~jaroslaw.piotrowski2@xl.wp.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Rewelacja - po prostu szwedzka cegła, świadomie kupiłem wraka, doprowadziłem do świetności i jestem szczęśliwy, jak świnka w deszczu
~Wikstorm Volvo 244 1981r 2.1 benzyna/LPG
Sedan 2.1 107KM 79kW
Najlepszy samochód jaki miałem. Mam teraz Megana ale szukam jakiejś ładnej 244-ki. Naprawde polecam.
~dddd
Sedan 2.0 82KM 60kW
beznadzieja - więcej włożyłem w tego gruchota niż jest on warty
~Mateusz Nowakowski vel George; saabauto@tlen.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Fajne, ponadczasowe i bezawaryjne auto.
~albercik@planet.aug.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Miałem s 40 ale pewniej czuje się w 240. Tyle.
~miki
Sedan 2.0 97KM 71kW