Lista ocen Volvo 340 Hatchback (8) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~asky45@wp.pl 27.02.2007
Hatchback 1.4 72KM 53kW
wiek robi swoje,autko ma już 22 lata wozi mnie co dzień,ale czasem jakieś banalne problemy wyskakują.Jeżdę nim od 1992 roku,przywiozłem go osobiście z Holandii. mam instrukcję w języku polskim i nie daję w nim nikomu grzebać bo poprostu by mi autko popsuli,a poza tym by się na mnie obraziło.Wał napędowy pada tylko wtedy kiedy silnik nie jest w jednej osi ze skrzynią biegów,chodzi o pion.
~jasiu
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Miał swój wiek i przebieg, ale trzymał się nieźle. Awaria - szczotkotrzymacz i regulator alternatora w jednym, pęknięcie chłodnicy, uszczelki na pompie hamulcowej. No i rdza go żarła - to był jeszcze egzemplarz sprzed wprowadzenia cynkowanych blach. Acha - remont wydechu, ale zamienniki spowodowały, że 200 zł wystarczyło.
~tunio
Hatchback 1.6 Diesel 54KM 40kW
z tym bywa roznie,moj przy tym przebiegu mosial miec remont silnika,a z "drobiazgami" to porownywalnie jak inne auta.wymiana czesci eksploatacyjnych:amorki,klocki ham.,tarcze itp.minusem sa wycieki z silnika
~winetoo
Hatchback 1.4 68KM 50kW
W tym wieku (rok prod 1980) już trudno ocenić co jest drobiazgiem:).
~Patryk Kałużny
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Co jakiś czas coś małego się psuje. Po prostu samochód ma swoje lata,
~MiB
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Zawsze wnerwiała mnie tylna półka.
~Prosiłbym o kontakt osoby posiadajace taki sam model volvo! email - aklema@op.pl
niedrogie naprawki
~markus78@tlen.pl