Lista ocen Volvo 340 Sedan (48) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pepek
Sedan 1.4 70KM 51kW
Poza wymianą żarówek, jednego bezpiecznika, oleju, filtrów, klocków, tarcz, szczęk, przetoczenia bębnów i świec oraz środkowej części wydechu (rura) oraz tłumika końcowego i jednego wieszaka nic się nie psuło. Co mnie czeka: wymiana elementów gumowych zawieszenia, łożysko na półosi oraz uszczelnienie mostu. Do szału doprowadza mnie uruchamianie tego sinika. Jakby chciał zdechnąć, ale pali dosyć dobrze, tyle tylko, że trzeba się go nauczyć...
~msu@hot.pl
Sedan 1.4 63KM 46kW
nigdy nie zawiódł mnie w czasie jazdy. jeśli juz to nie chciał poprostu zapalić, ale jak odpalił...to zawsze dojechał do celu. jesli nie chciał zapalić to..klucz do świec, szczotka stalowa, kawałek papieru ściernego, srubokręt, wyczyszczenie świec i aparatu zapłonowegi i znów palił. Drobiazgi?? W tym aucie nie ma się co popsuć. Ew. się zużywa
~ZO
Sedan 1.4 70KM 51kW
Jak kupiłem ten samochód, miał 9 lat, jak go oddałem - 19. Pod koniec używania zaczęły się problmy z drobiazgami - opadająca szyba w drzwiach, linka hamulca ręcznego, linka prędkościomierza, uszczelka przy skrzyni biegów. Inna sprawa, że nie wyobrażam sobie jazdy np. Fiatem Punto w takim wieku.
~kdziadek@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
nigdy niezawiodłem się a mam go już ponat 10l.jedyna usterka to rozkleiła się poduszka pod silnik i przez to na wale wyrobił się frez po regeneracji własnej poduszki i wału samochód jest sprawny
~Norbi---> ;)
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
Cieknące uszczelka w tylnych prawych drzwiach... i nie mam opcji jak zrobić światełko w bagażniku,,,ale pracuje nad tym Masakrycznie rdza żdzera błotnik,,,i progi
~Szczęśliwy Marcin ze Szczecina. mlodymot@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
ewidentnie zależy od spospobu eksploatacji i traktowania prze właściciela, mój żył długo i szczęśliwie w Świnoujściu, więc wilgoć dała się mu we znaki, ale się trzyma....
~Kadziu
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
jezdzac tym autem nie poznalem jeszcze slowa usterka. jedyna rzecza jaka wymienilem przez 17 lat uzywania to zarowka reflektora i kierunkowskazu
~340 DL Bydgoszcz klain@o2.pl
Sedan 1.4 71KM 52kW
Zepsuł mi się zamek od bagażnika i nie mam pojęcia jak to naprawić (ślusarz mówił coś o szrocie...). Poza tym wymiana uszczelki gaźnika.
~Piotr J.St.Wola
Sedan 1.4 63KM 46kW
podla mi np.blokada drzwi lewych,po za tym drobiazgi...raczej nic.rdza jak na ten wiek to nie problem,a udalo mi sie kupic zadbane auto-nie katowane
~bishop
Sedan 1.7 80KM 59kW
Auto nigdy mnie nie zawiodlo. Troche nawala pierdolek szczegolnie elektryka (ktos nieumiejetenie grzebal wczesniej).
Volvo 340 Sedan