Lista ocen Volvo 440 (99) - Widoczność

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~orlow69@gmail.com
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Doskonała tyna szyba, wszystko widać - brakuje mi tutaj tylko wycieraczki. Pewnie konstruktorzy stwierdzili że jest to sedan :P Przednia też bardzo dobra. Słupki nie przeszkadzają w widoczności. Jest jeden mały mankament, mianowicie w 15 letnim samochodzie reflektory już nie dają tyle światła. Jak się jedzie w nocy i w deszcz to jest to katorga. Czasami wystarczy zainwestować w nowe żarówki, czasami w nowe reflektory...
~valdi0707
Hatchback 1.6 i 82KM 60kW
tu nie ma co narzekać bo wszystko widać, jedyne czego nie widać to przedni zderzak, jak to w volvo wystaje bardzo do przodu dzięki czemu przednie lampy przeżywają lekkie stłuczki, ale nie widać go przez co nie wiem na ile mogę podjechać podczas parkowania do ściany, już kilka razy tak straciłem przednią tablicę.
~Volvo Driver
Hatchback 1.7 102KM 75kW
Widoczność dobra. Cienkie słupki nie ograniczaja widoczności na skrzyżowaniach. Fotele są tak usytuowane, ze pasażer nie zasłania Ci widoczności z prawej strony. Lusterka panoramiczne, podobno nie ma martwej strefy. Szkoda że w mojej wersji nie ma wycieraczki z tyłu, czasami w trasie przydałoby sie przeczyścić tylną szybę.
~nienazwany
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Generalnie jest dobrze, choć niestety parkowanie tyłem wykonuje się raczej na wyczucie. Również boczne szyby nie dają poczucia idealnej widoczności. Za to przednia szyba i pochylona maska pozwalają na bardzo dobrą ocenę sytuacji na drodze.
~sesot [Kraków] Volvo 440 2.0i (LPG)
Hatchback 2.0 110KM 81kW
Boki przód Bardzo dobrze. Troszkę małe lusterka ale przy dobrym ustawieniu i lekkiej wprawie nie sprawiają problemów. Tył. Dostateczne. :( Widoczność przez tylną szybę jakby "pod skosem" w górę Mała szansa na zauważenie 1 m przeszkód stojących tuż za autem.
~adamm24@op.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
dalem 4 bo nie wiem co kto o tym sądzi, niestety nie umiem ocenić widoczności, mi w każdym samochodzie ona odpowiada, ważne abym z przodu widzial a do tylu itak zawsze z przyzwyczajenia po lusterkach jade, ale ogolnie bardzo dobrze
~Raban
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Widoczność jest doskonała, może do tyłu 5-, ale przód i boki to bajka, prawdziwa bajka!Poprostu super, czujesz się bezpiecznie bo wszystko widać. Światła mijania to dno niestety, ale może za nisko mam ustawione!
~venzel@interia.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Prawie bez zarzuty, choc czasami trzeba wychylic sie zza slupka... wczesniej jezdzilem 240 - prawdziwy czolg, 440 jest zgrabniejszy, ale ma sie wrazenie bezpieczenstwa - czyz nie najwazniejsze jest samopoczucie??? :-)
~jastka@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Przedni słupek kierowcy zamierzają robić w najnowszych modelach przeszklony. Więc ktoś pewnie słabo widział w lewo do przodu. Parkuję tyłem w ciasnych miejscach wyłącznie przy pomocy dobrze ustawioonych lusterek (elektryczne)
~cendra2@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Kanciasta sylwetka pozwala w dość łatwy sposób określić gdzie znajdują się narożniki auta. W deszczu przydała by się tylko wycieraczka (ogrzewanie nie daje rady, tym bardziej, że kilka pasków już padło...).