Lista ocen Volvo 460 (80) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
hmmm niech pomyśle. Wkurza mnie to ,że mi się fotel rozklekotał i raczej nic z tym nie zrobię, chyba że go na stałe skręcić bez możliwości regulacji. Kontrolki na desce rozdzielczej mi się strasznie szybko przepalają ,ale to już chyba tylko mój problem nie 460tki. Poza tym jest dobrze, nic więcej sobie nie przypominam.
~ambicjonalista.like.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
doskonale jak na 16 -sto latka. Przez trzy lata dwie usterki i jedna awaria (holowanko ale tylko 300 metrów- warsztat mam blisko )Nie działa zapalniczka i wewnętrzne oświetlenie ale naprawię przy okazji - nie ma sensu tylko z tym jechać do elektryka.
~MarcinGW
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Poza naprawami eksploatayjnymi, tzn wszystkie pierdolki jak na auto z 94 r. to nie ma wiekszych problemow, z naprawa i z czesciami tez - w koncu to silnik renault. Po malym defekcie skrzyni nie oplacalo sie grzebac, tylko wzilame z renault.
~scanfix po 10 latach w volvo 460
Sedan 2.0 110KM 81kW
Auto przez 11 lat zawsze dojeżdżało do celu, jedynie systematyczne usterki to zużycie elementów zawieszenia ale to kwestia naszych dróg i przejechanych po nich kilometrów. Generalnie części tanie więc nie jest to problem.
~Kisiu
Sedan 1.8 90KM 66kW
no ta nieszczęsna tapicerka i trzeszczące plastyki. Poza tym często miałem problemy z tłumikiem - nad tylną osią szybko się przepala.wstawiłem nierdzewke... Ogólnie nie boję się wyjeżdzać w daaaalekie trasy.....
~jachuk2@wp.pl
Sedan 2.0 110KM 81kW
W drobiazgach ten samochód zyskuje bardzo wiele i niestety w drobiazgach też odejmuje. Problemy z tłumikiem(nieoryginalny co prawda co chwilę trzeba dziurkę pospawać) drobne wycieki -albo nic nie znaczące albo do wymiany uszczelki
~misiaaak@poczta.onet.pl
Sedan 1.7 90KM 66kW
rocznik średniozaawansowany i w sumie zdarza się jak w każdym innym samochodzie wymieniać przepalone żarówki, pęknięte linki prędkościomierza, czy zardzewiałe od hamulca ręcznego. nie robi się jednak tego często :)
~bydychaj@poczta.onet.pl
Sedan 1.7 Turbo 120KM 88kW
Ze wzgledu na to ze poprzedni wlasciciel byl ,,obszarpancem" :) wlozylem troche serca i wymienilem: -wlacznik awaryjnych -podnosnik lewej szyby -amortyzator maski -podokrecalem tapicerke i plastiki
~KarolS
Sedan 1.8 90KM 66kW
naprawdę w wiekowym aucie zdarzają się usterki drobne. w zimie 2005/2006 przy kilku dniach poniżej 30 stopni uszkodzeniu uległ siłownik maski (50 zł) Padł akumulator przez co były problemy z rozruchem.
~darek
Sedan 2.0 109KM 80kW
delikatne zawieszenie ( niestety to nie volvo to renault). Fatalna jakość plastików kruszących się i skrzeczących.Drobne ale denerwujące usterki związane z instalacją elektryczną.