Lista ocen Volvo 460 (86) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek B.
Sedan 2.0 110KM 81kW
Kierowca ma dużo miejsca. siedzi się wygodnie, fotle jest dobrze przystosowany, prowadzi się dzięki temu komfortowo. Szkoda tylko, że nie ma podłokietnika. Pasażer obok kierowcy również ma dużo miejsca. aczkolwiek jeśli przesunie do końca fotel pasażer z tyłu nei ma zbyt dużej możliwości ruchu. Tylnie siedzenia wygodne, ale lepiej podróżować z tyłu w2 osoby. 3 też można, ale wtedy pozostaje mało miejsca na nogi. Dobrze wyprofilowane tylne...
~mieszko80@interia.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
dla kierowcy i osoby siedzacej z przodu bardzo duzo miejsca i jest na prwade konfortowo, troszeczke gorzej z tylu - czworka osob nie powinna miec wiekszych trudnosci z dosc przyjemna jazda, natomiast w piatke robi sie ciasno al da sie przezyc...
~PETER
Sedan 1.8 90KM 66kW
kieriowca po ustawieniu fotela czuje sie super czasami brakuje regulacji wysokosci poózenia siedzenia dla kierowcy ( w angielskiej wersi kierowca i pasazer maj regulacjie ) poasazerowei troch enisko siedza za to zagłowk śą na wysokosći głowy
~ambicjonalista.like.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Kwestia punktu widzenia. Mam małe dzieci i dlatego fotele przednie odchylam na max. Ale i dorośli z tyłu nie mogą narzekać, notabene w S60 z tyłu to jest masakra
~Placek337
Sedan 2.0 110KM 81kW
Mogę wypowiedzieć się jako kierowca chociaż próbowałem się wczuć kiedyś w role pasażera ale i tak najlepiej być za sterem. Wszystko pod ręką, wygonie i praktycznie.
~Sebastian
Sedan 1.6 82KM 60kW
Dużo miejsca nad głową (mam 1,90 i sporą przestrzeń). Fotele przednie super wygodne z wieloma regulacjami opracowane przez ortopedów. Długie podróże są naprawdę przyjemne.
~sajmonsen@epost.no
Sedan 2.0 109KM 80kW
Jak na auto tej wielkosci - moim zdaniem doskonale. Wszedzie duzo miejsca a dodatkowo fotel kierowcy ma 4 rozne regulacje, kierownice mozna regulowac. To jedna z glownych zalet auta.
~Cee
Sedan 1.8 90KM 66kW
Głównie jestem w tym samochodzie kierowcą i tu jest bez zarzutu. Natomias pasażerom może być ciut ciasno, szczególnie przy mocno odsuniętych przednich siedzeniach.
~rafi mizio182@o2.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
przod bardzo wygodny. siedzenia miodzio-jakby byla taka mozliwosc zalatwil bym sobie takie do kompa. z tylu moglo byc troche wiecej miejsca w zdluz ( na szerokosc ok)
~Szymon tipos-luk@wp.pl
Sedan 1.7 90KM 66kW
Pomimo, że jest to maluch wśrod Volvo, to i tak przy odsuniętych fotelach pasażerowie na tylnych fotelach mają jeszcze miejsce na zatańczenie małego walac ;-)))