Lista ocen Volvo 460 (88) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 90 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomaszek
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Niestety, chłopaki z Holandii nie pomysleli o przedniej przegrodzie za turbospreżarką. Jest tam jedynie kawał blachy. Mata pod maską niewystarczająca, ale ostatnio założyłem coś z jakiejś Renówki - jest lepiej. Jeden gość wyłożył matą bitumiczną przegrodę gdzie jest mecghanizm wycieraczek i też dał matę dodatkową pod maskę -pomogło. Jednak nie silnik jest problemem a szum powietrza. Możeby listwy dachwe zmienić na inne, bardziek płaskie?
~kazp@tlen.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Jest glosny a docierajace oglosy sa bardzo nieprzyjemne. Silnik jest nieprzyjemnie glosny zwlaszcza w czasie jazdy w miescie.Volvo zawsze kojarzylo mi sie zawsze ze szlachetna marka.A tu ta fatalnie trzeeszczaca deska rozdzielcza!!! Na trasie gdy auto sie rozbuja silnika prawie nie slychac i jest OK.Diesle bywaja glosne, ale drzaca -glosno-deska rozdzielcza dyskwalifikuje auto.
~jachuk2@wp.pl
Sedan 2.0 110KM 81kW
Limuzyna nic dodać nic ująć - rocznik jednak daje się we znaki czasami. stukanie końcówek drążków kierowniczych (czasami) na stopie kręcenie kierownicą coś tam delikatnie piszczy ale podobno tak wyczytałem że to norma i nic nie trzeba robić z tym. Przy jeździe 130-140 km/h dopiero daje się powoli we znaki szum z zewnątrz. Przy 120 idealnie
~KarolS
Sedan 1.8 90KM 66kW
Ogólnie jest ok. Listwy faktycznie szumią mocno.Wewnątrz jest ok., po takim przebiegu i tak nie jest źle. Po sprowadzeniu w 2005 z Niemiec auto było cichutkie po pół roku w kraju i jeździe w rozkopanym do dziś Wrocławiu zrobiło się głośniej. Przy wertepach po jakich przychodzi nam jeździć to auto daje sobie radę.
~rufus96
Sedan 1.8 90KM 66kW
Ogólnie jest cicho, silnik pracuje super przy 100km/h hałas silnika 68 dB - proszę to porównać z nowymi samochodami !! Gorzej jest przy większych prędkościach Powyżej 140km/h robi się już głosniej ale to przede wszystkim szum hałasującego powietrza niż silnika co jest zasługą kanciastego nadwozia - ale coż piękno kosztuje :-))
~magnes
Sedan 1.7 102KM 75kW
silnik wyciczony bdb - mata i uszczelki wzdłuż maski, w środku plastiki trzeszczą ale skutecznie z tym walczę przy pomocy wd40 natomiast na dobrej drodze jak na obecnie kompakt super
~mieszko80@interia.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
dobre jesli se jedzie w granicach 70-90km/h. nie wiem jak jest w innych smochodach tego typu ale zaczynajac od 110km/h slychac glosny silnik oraz szum powietrza.
~sajmonsen@epost.no
Sedan 2.0 109KM 80kW
To najwieksza wada. Trzeszcza plastyki, gdzies cos drzy w kabinie. Dodatkowo ponad 2500 obr wyraznie slychac silnik, a ponad 130 kmh szumi powietrze oplywajace karoserie.
~wojtas131980@wp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Silnik cichy.Za to plastiki masakra na naszych "wspaniałych" drogach nie do wytrzymania na równych ulicach super często jestem na ursynowie okolice Natolin-Kabaty i jest przyjemnie.
~bajcar@eranet.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Z zewnątrz nie dobiega nawet hałas fyrczącego tłumika (właśnie przyszedł jego czas), za to wewnątrz plastiki trzeszczą i piszczą (w granicach przyzwoitości oczywiście)