Lista ocen Volvo 480 (49)

~tarsar
Coupe 1.7 Turbo 122KM 90kW
Generalnie auto zalatuje "youngtimerem" - wyprodukowano tylko 80 tyś sztuk. Wielka rzadkość na drogach całej Europy. Auto dla indywidualistów. Wg mnie to wersja Turbo jest najlepiej dopracowana, pozatym najszybsza:) Wiele osób jest zaskoczonych że to jest Volvo, ale są zaskoczeni wieloma cechami tego wozu.
~majki
Coupe 2.0 110KM 81kW
Bardzo fajny samochód, oryginalny i niepowtarzalny! daje dużo frajdy z jazdy! dokładnie takiego szukałem i cały czas mi się bardzo podoba!! jak dla jest cudownym autem! bardzo wygodny w środku i fajnie pomyślany. żal go trochę tłuc po polskich drogach, ale... dostaje ode mnie 5 z minusem!!
~Bartek
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
Samochod dla amatora. Kupujac trzeba miec swiadomosc wad i zalet. Nie warto kupwac samochow tanich, ktorych teraz duzo na wszelkich aukcjach i portalach komisowych. Kupisz za 3 kPLN a w krotkim czasie dolozysz 2 razy tyle. A wartosc samochodu duzo nie wzrosnie.
~Raven
Coupe 2.0 110KM 81kW
Świetne wykończenie, bajerki typu np: podświetlany zamek w dżwiach, stacjka, powoli zanikające światełko wnętrza po 20s.no i przede wszystkim komputer, który nas informuje o wszystkim, głównie o spalaniu:) Nie ma z nim problemów technicznych, jedynie twarde zawieszenie może przeszkadzać na naszych drogach:(. Auto dynamiczne lekkie o sportowym charakterze. Zapraszam na forum volvo 480 www.volvo480.fora.pl
~Marian S T
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
auto z duszą. Nie każdemu się podoba, nie każdego zadowoli, ale ja jestem zakochany
4,1
~patryk-grzybowski@o2.pl
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
Generalnie volvo wypada spoko nawet przy dzisiejszych autach. Jest bardzo wygodne dzięki 4 miejscom. jednak jest słabe ekonomicznie, ale za to mega unikatowe i śliczne oraz dośc tanie.
~Elch
Coupe 2.0 110KM 81kW
Auto raczej dla milosnikow . Zwyklaki doszukaja sie pewnie wielu wad. Ale to konstrukcja z poczatku lat 80 ( zeszlego wieku) Bardzo dlugie drzwi . Pasywne bezpieczenstwo na wysokim poziomie / standardy amerykanskie/ Maska przednia z tworzywa ..nie rdzewieje. WADA: znana wada jest wilgoc w bagazniku. Przed kupnem sprawdzic!!! woda przecieka przez konstrukcje swiatel tylnych.
~glorfindel7@op.pl
Coupe 2.0 110KM 81kW
jak na tamte czasy to był to samochód rewelacyjny. dziś nadal cieszy się powodzeniem a to dobrze świadczy o tej konstrukcji
~Aneta
Coupe 2.0 110KM 81kW
Świetne auto godne uwagi ale tylko dla pasjonata jest rzadkim egzemplarzem i stąd problem z częściami
~bamboocha
Coupe 1.7 Turbo 122KM 90kW
Bardzo fajne autko dla mlodych osob lubiacych jezdzic dynamicznie. Polecam