Lista ocen Volvo 480 (36) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~majki
Coupe 2.0 110KM 81kW
Jest całkiem nieźle, dużo nawiewów z przodu (7 w desce, jeden na szybę i 2 na nogi), dobra wydajność dmuchawy. ale jest pewien problem z odmarzaniem paska szyby na wprost kierowcy (dokładnie przed twarzą kierowcy nawiew jest rozdzielony i tam najdłużej zostaje pasek zaparowany) oraz nie ma możliwośći zamknięcia nawiewu z zewnątrz...pomaga za to duży szyber i okna, które nawet przy max.otwarciu nie urywają głowy (kwestia trójkątów przy...
~Marianek89
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
Nagrzewnica montowana seryjnie jest niesamowicie wydaja, w ciągu kilku min w aucie robi się naprawdę gorąco nawet przy niższych temp na zewnątrz, masa nawiewów z tym na jajka pasażera z przodu na czele;D
~glorfindel7@op.pl
Coupe 2.0 110KM 81kW
grzeje szybciutko. po 3,4 min jest juz ciepło i przyjemnie nawet w największe mrozy. co do wentylacji - nie mozna zamknąć dopływu powietrza jednym przyciskiem.także chcąc zamknąć trzeba się trochę namachać
~Elch
Coupe 2.0 110KM 81kW
z klima nie nazekam. W wersji z klima nie da sie wentylatora calkowicie wylaczyc (seryjnie) przyzalaczonej stacyjce wentylatow chodzi zawsze.Mozna jedynie dac na 1. NIE dotyczy to wersji bez klimy!!
~Raven
Coupe 2.0 110KM 81kW
Wersja z klimą, Nawiew cały czas pracuje nie kombinować z elektryką! Szybko łapie temperaturę, bardzo dużo różnych wywietrzników, nawet na tylnej szybie
~Bartek
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
Czasami w upaly (brak klimy) mam wrazenie, ze wnetrze ulega dodatkowemu nagrzaniu od silnika/wydechu. Zima brak porblemow z temperatura.
~bamboocha
Coupe 1.7 Turbo 122KM 90kW
moglo by byc lepiej. wentylacja jest troche przekombinowana i w b. cieple dni slabo dmucha. a nadmuch na szyby wzorowy 4+
~mjog@interia.pl, DOL NO47, czarny
Coupe 1.7 102KM 75kW
jedna mała wada: w moim modelu nie mam klimy, a istniejący układ went. nie umożliwia mi odcięcia dostępu powietrza z zewnątrz
~maxio000@wp.pl / GG 1825774
Coupe 2.0 110KM 81kW
Co do ogrzewania i wentylacji to jest nice mam klimke a kiedy zimno to bardzo cieplo jest w samochodzie :)
~matzuz@hotmail.com
Coupe 2.0 110KM 81kW
No jak chce sie cieplo,to jest cieplo,a jak zimno to zimno,wiec czego jeszcze wiecej trzeba chciec?