Lista ocen Volvo 740 (49) - Ergonomia

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hispeed@interia.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Samochód jest pokaźnych rozmiarów także 4 osoby mogą się spakować na wakacyjny wyjazd bez problemów. Bagażnik chyba nie ma końca. Siedząc na przednich fotelach można sobie nogi wyprostować (mam 189cm). Jest to jedyny samochód w którym prostuję nogi bez kłopotów. Z tyłu jest również dużo miejsca. Podłokietnik ma pół metra szerokości więc pasażerowie się nie kłócą kto się może oprzeć :) Schowki bez zarzutu - można się znieścić.
~Kinga (calkisia@wp.pl)
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami co do przycisku świateł awaryjnych (producenta tłumaczy tylko to że wiedział iż żadko będziemy go potrzebować). Dostojny kształt, super wygoda i komfort jazdy a do tego wyposażenie centralny zamek, klima, elek. szyby, podgrzewane fotele, czujniki pasów bezp., tempomat - same zalety
~Romano
Sedan 2.3 116KM 85kW
Dam tutaj 5 choć autko nie jest takie idealne pod tym kątem. Ale zaniżać oceny takim szczegółem nie warto. Wszystko jest na swoim miejscu ale u mnie przynajmniej nie da się regulować kierownicy, i przez to panna nei moze dostać do pedałów bo była by zbyt blisko kierownicy.
~volvomaniak@wp.pl
Sedan 2.3 114KM 84kW
Po prostu dostosowany dla wybrednych kierowców Fotel kierowcy w trzech pozycjach regulowany i te podgrzewane fotele Polecam dla osób ze schorzeniami kręgosłupa. Nie mam jednego dysku i w trasie w ogóle sie nie męcze.
~Woj
Sedan 2.0 103KM 76kW
Tu zdecydowanie 5. Wszystko na swoim miejscu. Minusem jest bardzo dziwne umieszczenie włącznika świateł awaryjnych. Ciężko podziękować na trasie, ale kontrargument jest taki, że w sumie nie do tego on służy.
~Benek
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
W zasadzie wszystko pod ręką. Drobny mankament, ale bez przesady, to brak elektrycznej regulacji lusterek (wersja mocno podstawowa), więc kłopot z dosięgnięciem regulacji lusterka pasażera w czasie jazdy.
~danielmisiun@poczta.onet.pl
Sedan 2.3 136KM 100kW
przemyslane,przemyslane.szczegolnie te schowki w bagazniku i podwojna podloga w kombi.wszystko na miejscu,intuicyjna obsluga bez udziwnien,jedynie te awaryjne swiatelka...dla malpy chyba
~Roman H.
Kombi 2.3 16V 156KM 115kW
Perfekcja. Wszystko pod ręką, nacisk na użyteczność. Zero zbędnych wodotrysków. Przyciski i pokrętła tak wielkie, że nawet ręką w gipsie nie ma problemów z obsługa - sprawdzone :-)
~maciej1980r@o2.pl gg871777
Kombi 2.4 D 82KM 60kW
Widac ze ktos spedzil dlugie godziny nad rozplanowywaniem roznych elementow. Ja przynajmniej nie mam nic do zarzucenia...... no dobra te nieszczesne awaryjne :):):)
~jack99@go2.pl
Sedan 2.3 136KM 100kW
jak na moj gust super, wszystko jest tam gdzie byc powinno, no poza dlugimi swiatlami bo przesiadce z mercedesa i forda przez pare minut kombinowalem i wykombinowalem :)