Lista ocen Volvo 740 (48) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~waszczur@interia.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
na przednich fotelach miejsca nie za dużo, ale siedzenia wygodne i dobrze dopasowane, nie za twarde ani nie za miękkie; za to z tyłu ogromna przestrzeń w zupełności wystarczająca dla 3 dorosłych osób, nawet tunel środkowy stosunkowo niewielki; po prostu auto zaprojektowane na taksówkę:)
~Romano
Sedan 2.3 116KM 85kW
Nie jest tak dobrze, ale biorąc pod uwagę ze auto ma być bezpieczne skonstuowali je tak ze nie siedzi się bliko drzwi tylko kawałek od nich. Miejsca co by nie mówić jest bardzo duzo, ale też bez przesady to nie amerykaniec :) Fotele są bardzo wygodne, malo aut takie ma.
~dadick@poczta.wp.pl
Sedan 2.3 116KM 85kW
Juz chyba sie nie robi takich pakownych i wygodnych samochodow. Miesci sie w nim niesamowita ilosc bagazu. Fotele wygodne, moze troszke za miekkie ale za to z duza mozliwoscia regulacji. Miejsca dla pasazerow w brod, nawet tych wysokich. Podrozuje sie nim doskonale.
~Rafał
Kombi 2.3 115KM 85kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażerów raczej nie trzeba reklamować. Jest jej mnóstwo :) Po złożeniu tylnej kanapy, w przestrzeni bagażowej mieści się nadmuchiwany dwuosobowy materac (nie trzeba zabierać ze sobą namiotu)
~Roman H.
Kombi 2.3 16V 156KM 115kW
Bagażnik - istny hangar. Z przodu można wręcz leżeć. Jedynie pasażerowie z tyłu mogą nieco narzekać, jeśli kierowca jest wysoki. Ale w porządku. Wybitnie wygodne fotele, poza jakąkolwiek konkurencją.
~Piotr
Sedan 2.3 114KM 84kW
Auto zaprojektowane dla dość wysokich skandynawów. Ja jestem dość niski, przez co miejsca z przodu mam nieco za dużo, dla wysokiego (1.8m i więcej) powinno być w sam raz.
~bartek
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
miejsca wystarczająco zaruwno dla kierowcy jak i dla pasażerow. kolega przesiadając się z tego samochodu do golfa 3 stwierdzil że poczuł się jakby wsiadl do pudełka po zapalkach
~Adam
Sedan 2.3 155KM 114kW
Mam 195 cm wzrostu i się mieszczę bez problemów, a za mną jeszcze jest miejsce na nogi dla pasażera z tyłu. Jedyny mankament to dość niski dach ze względu szyberdach
~Macek
Sedan 2.3 116KM 85kW
jeżdziłem już wieloma samochodami ale to co oferuje ta maszyna to coś niesamowitego!!!!!!! Nie siedziałem w czymś obszerniejszym (może w kabinie Magnum jest podobnie :)))
Dziennik kosztów dla Volvo 740
14,1
~jack99@go2.pl
Sedan 2.3 136KM 100kW
miejsca jest wiecej niz duzo, siedzi sie wygodnie i pewnie,jak pojezdze volvem i wsiadam w cos ciut mniejszego mam klaustrofobiczne uczucie ze to maluch...