Lista ocen Volvo 745 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kropi
Kombi 2.3 115KM 85kW
Gdyby nie spalanie i zbyt mała moc na masę to byłoby doskonale. Duża zaleta nie wymieniona wcześniej to brak popularności u złodziei a także bardzo dobra zwrotność - auto jeździ w bok i zawraca wokół własnej osi ;-) Po kilku dłuższych trasach powiem tak - pościgać tym się nie da, ale za to nawet po 7-8 godzinach z przerwą na tankowanie nie czuć zmęczenia, nie bolą plecy, pełen relaks :-)
~TheAdrianoo
Kombi 2.3 115KM 85kW
Auto może się niektórym podobać. Ma już swoje lata, ale ciągle jest widywane na drogach. Cechuje je dość duże spalanie, rewelacyjne zabezpieczenie antykorozyjne, bezawaryjność i prosta konstrukcja. Jeśli ktoś jest miłośnikiem marki to ostatni czas na zakup egzemplarza w okazyjnej cenie.
~jimmyp
Kombi 2.3 113KM 83kW
cóż auto które marzyo mi sie dawno temu teraz je mam i nie pomylilem się kupujac je goraco polecam ludziom ceniacym wygode a przede wszystkim bezpieczenstwo , praktycznie bezawaryjne wymieniam tylko olej , doskonale hamulce z dwoma niezaleznymi obiegami , coz spalanie moglo by byc mniejsze ale cos za cos .
~Eustachy
Kombi 2.3 115KM 85kW
Jeśli nie jest to podstawowy samochód (ze względu na zaawansowany wiek i przez to małą niezawodnośc) a służy do dłuższych wyjazdów i na weekendy naprawdę polecam. Każdy się uśmiecha widząc 740 w dobrym stanie.
~przemek.medza@wp.pl
Kombi 2.4 TD 112KM 82kW
duzy,bezpieczny,dość ekonomiczny, rzadko spotykany,mało interesujący dla złodzieji tylko bryła juz przestarzała(co ma jednak swój urok)
~Jerzy
Kombi 2.3 113KM 83kW
dobre, bezpieczne auto, rodzinne i do ciezkiej roboty (przewozy, przyczepa). niezla sylwetka, NIE RDZEWIEJE!
~Grzegorz
Kombi 2.4 TD Interc. 122KM 90kW
Duże , pakowne , bezpieczne, wygodne , ostatni z kanciastych klasyków-ech ma swój styl i duszę
~andrzej
Kombi 2.4 TD 112KM 82kW
za taką cenę nie znajdziesz nic lepszego
~Mc
Kombi 2.4 TD Interc. 122KM 90kW
Kocham to auto, więc ocena nie jest obiektywna.
~kriss121@interia.pl
Niezawodne