Lista ocen Volvo 850 Sedan (73) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartolomeo
Sedan 2.5 20V 170KM 125kW
Przestrzeni w tym aucie jest co nie miara. Mam ponad 180cm wzrostu i z tyłu osoba podobnej postury może spokojnie usiąść i nie dotyka kolanami do fotela. Z przodu jest wygodnie, nawet bardzo. Często podróżuję sam albo w dwie osoby i jest na prawdę luksus. W 5 osób też się zdarzało jeździć i nie było problemów. Dla 4 osób jest idealnie, na tylnej kanapie wygodny podłokietnik z fotelikiem dla dziecka. Bagażnik nie jest wielki, u mnie jeszcze...
~marian_j
Sedan 2.3 T5 225KM 165kW
z przodu bardzo dobra - chociaz nie da sie znalezc pozycji za kierownica by miec wyprostowane nogi. duzo miejsca nad glowa i ustawna kierownica (pion/poziom) - nie bedzie zaslaniac wskaznikow. tyl : tragedia - tylko dla dzieci lub niskich osob - mialem wersje z szyberdachem - co zabiera troche dachu i nie lubilem siedziec z tylu tego samochodu (wzrost mam 186 cm). glowa dotykalem podsufitki i czulem jakos bliskosc dachu - co dawalo poczucie...
~Michał
Sedan 2.5 10V 144KM 106kW
Jestem dużym i ciężkim facetem, ale nie mam najmniejszych problemów z miejscem dla siebie, pasażer obok kierowcy ma również wieeele miejsca, np. żeby swobodnie wyprostować nogi w długiej trasie. Z tyłu już tak wesoło nie jest - ludzie ponadprzeciętnych rozmiarów będą mieli trochę mało miejsca na nogi i nad głową, ale ci standardowi nie narzekają. No i te fotele i kanapa z tyłu - niezwykle wygodne.
~sebusgt@wp.pl
Sedan 2.3 T5 225KM 165kW
Miejsca w przedniej części samochodu nie powinno zabraknąć kierowcy czy też pasażerowi.Spokojnie mogą nim jeździć wysocy jak i niscy kierowcy.Do tego dochodzi bardzo duży wygodny podłokietnik,co poprawia wygodę.W tylnej części samochodu nie ma wielkiej rewelacji.Miejsca nie jest mało,ale mogłoby być jednak troszke więcej.
~dedal1@interia.pl
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Kiedy już rozsiądę się jak trzeba w moim przewygodnym fotelu... to jak na tej klasy samochód zaczyna brakować nieco miejsca siedzącemu za mną pasażerowi... minimalny niedostatek miejsca rekompensuje jednak bardzo wygodna pozycja i komfort podróżowania pasażerów na tylnej kanapie.
~piotr1988_17
Sedan 2.3 T5 225KM 165kW
Z przodu bardzo wygodnie, siedzenia elektrycznie sterowane z pamięcią, dobrze trzymanie boczne. Z tyłu szeroka kanapa, choć może brakować miejsca na nogi. Ale to moje spostrzeżenie, osoby o wzroście 193cm;) Także mniejsi powinni czuć się ja w domu:P
~Mike
Sedan 2.5 20V 170KM 125kW
Powiem szczerze - jest mnóstwo miejsca. Jeżeli komóś figle w głowie to może to robić an tylnej kanapie lub na dowolnym przednim siedzieniu. Auto jest w środku po prostu ogromne i znacznie większe niż np. BMW5 z tamtego okresu. Po prostu limuzyna pełną gębą.
~Jacek
Sedan 2.5 20V 170KM 125kW
Ten akapit pozostawię opisany jednym słowem - super. Mam 190 cm wzrostu i fotel w rewelacyjnie przyjemnym ustawieniu. Pasażerowie - żona i dziecko w foteliku mają naprawdę dużo miejsca - porównywalnie z limuzynami VIP.
~Peterman
Sedan 2.0 20V Turbo 210KM 154kW
Naprawde niewiele samochodów może się poszczycić taką ilością miejsca. Bez problemu podróżować może 5 dorosłych osób + naprawdę wielka przestrzeń bagażowa z możliwością jej powiększenia przez położenie tylnich foteli.
~bobo724
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Podczas podruży w pięciu chłopa do torunia z warszawy nikt nie nażekał na brak miejsca wręcz preciwnie ażdy zachwalał zże każdy ma wystarczojąco miejsca bez ścisku
Volvo 850 Sedan