Lista ocen Volvo 850 Sedan (67) - Widoczność

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartolomeo
Sedan 2.5 20V 170KM 125kW
Widoczność jest na prawdę bardzo dobra. Wszystko widać dookoła idealnie, lusterka duże więc jest ok. Gorzej jest natomiast z parkowaniem, nie widziałem jeszcze 8sety z nieprzytartym zderzakiem przednim albo tylnym. Parkowanie przodem nie jest wielkim wyzwaniem, natomiast gorzej jest tyłem. Po prostu trzeba się nauczyć, że za klapą jest jeszcze zderzak o długości boiska i parkować z zapasem miejsca ;) Ewentualnie czujniki parkowania i po...
~sebusgt@wp.pl
Sedan 2.3 T5 225KM 165kW
Z miejsca kierowcy widać dosłownie wszystko,w lusterkach jest to samo,więc nie ma problemu przy manewrach przed supermarketem.Poza tym tylna kanapa jest dużo wyżej od foteli przednich,co sprawia że pasażerowie z tylnej kanapy doskonale widzą co dzieje się na drodze.
~Romek lat 37, od roku volvoholik
Sedan 2.5 20V 170KM 125kW
Auto o tych gabarytach wymaga "ujeżdżenia" bo przy parkowaniu może być różnie. Przedni zderzak ze względu na sporą odległość od fotela kierowcy może trochę kieraszować sąsiadów - kwestia wyczucia i umiejętności.
~dedal1@interia.pl
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Nic dodać nic ująć... samochód stworzony dla kierowcy a nie dla oglądających go z zewnątrz przechodniów... spojler na środku szyby jak w HONDZIE CIVIC by tu nie przeszedł... Widać wszystko i w każdym kierunku
~Peterman
Sedan 2.0 20V Turbo 210KM 154kW
lusterka boczne i lusterko wsteczne trosze inaczej odbijają...jest to lekko utrudniające manewrowanie, poza tym to wszystko dookoła ładnie widać. Autko jest kanciaste więc łatwo je wyczuć.
~Konrad.
Sedan 2.3 T5 225KM 165kW
Dla mnie widoczność do Tyłu jest idealna parkowanie czy manewrowanie tyłem to pikuś mimo gabarytów auta, z przodu jest tak samo nic nie przeszkadza pole widzenia jest idealne.
~Paweł
Sedan 2.5 20V 170KM 125kW
widze kazy punkt swojego samochodu no moze poza zderzakami ale sa takie ze jak sie w cos stuknie to nawet nie wysiadam aby sprawdzac bo i tak wiem ze sie nic nie stalo..hehe
~mac03
Sedan 2.0 20V Turbo 210KM 154kW
Nie ma sie o co doczepić. Widoczność z auta dobra, szyby w prądzie, dodatkowo elektryczne i podgrzewane lusterka. Brakuje tylko podgrzewanej przedniej szyby.
~arot77@wp.pl
Sedan 2.5 20V 170KM 125kW
brak zastrzeżeń, a nawet więcej, kształty samochodu sprawiają, że wszystko doskonale widzimy i zachowujemy bardzo dobre wyczucie samochodu
Dziennik kosztów dla Volvo 850 Sedan
12,7
13,6
~marian_j
Sedan 2.3 T5 225KM 165kW
kanciaste nadwozie - widac skrajne punkty, znakomite lusterka wsteczne - kierowcy jest asferyczne. widocznosc do tylu (sedan) zaskakujaco dobra.
Volvo 850 Sedan