Ocena kierowcy - Volvo 940 Kombi

lanciarav75@o2.pl, 14 lat temu
Silnik 2.4 TD 122KM 90kW
Rok produkcji 1991
Volvo 940 Kombi 2.4 TD 122KM 90kW 1991-1998 - Oceń swoje auto
samochód kupiłem od mojego ojca to było 3-cie volvo mojego ojca 2 poprzednie to modele 760.ojciec jest mechanikiem więc wszystko naprawia sam.części trzeba szukać.ale samochód jest naprawdę bez awaryjny.ojciec ma teraz v70 d5 no i tej mocy brakuje w moim volvo (163 KM).autko naprawdę polecam.i na koniec dodam że to nie samochód do szaleństw.
w silniku wyrobiły się tuleje zaworów no ale to vw więc miały prawo.ogólnie motor nie do zajechania. 6 garów pociągnie i czołg.
taka ocena ponieważ przy tym przebiegu zaczynam mieć problem przy zimnym oleju ale to automat.jak się rozgrzeje to bajka.tutaj kierowca steruje zmianą biegów a nie komputer.
ludzie ten samochód na tych swoich 195-tkach jest po prostu przyspawany do drogi.jest ciężki więc musi się bujać.
ja widzę wszystko.przednia szyba to \"iluminator\" a jednak wszystko widać.lusterka jak dobrze ustawisz to widzisz nawet martwy punkt
chyba doskonała
w samochodzie po 5 minutach po prostu jest gorąco nawet w zimę
na przednich fotelach siedzisz jak w domu przed telewizorem,tył też bardzo wygodny.nie doszła teściowa po przejechaniu 1000 km nie narzekała.
autko jak na swój wiek i w porównaniu z moim nissanem po prostu cisza.
jak na ten motor to chyba nie jest źle?
b leb l e bleblebleb lelbellblelbe lblelbelbl e lblebleblelbel belbelbelblb
ten samochód się nie psuje on się tylko trochę zużywa
no teraz ta skrzynia automatyczna.ale cały czas jeździ.używka 400 zł naprawa ok 2000 zł.ale

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 TD 122KM 90kW [l/100km]

9,5