Lista ocen Volvo 940 (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~black
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Doskonale wykonane, solidne i proste w obsłudze auto z bardzo dobrym wyposażeniem jak na swoje lata fantastyczne. POzatym bezawaryjność i kklasa nie mają sobie równych. Sceptycy powiedzą, że pali dużo i ciągle znajdują się jakieś drobne awarie, ale do czegoś można się przyczepić nawet w nowych autach z salonu, więc dajcie spokój ponad 20 letnim egzemplarzom, które przejechały setki tysięcy km. nic nie jest niezniszczalne.
~stelar@friko2.onet.pl
Sedan 2.3 i Turbo 165KM 121kW
Jakosc jest aprawde warta swoich pieniedzy. Rozrzut cenowy jest bardzo duzy (wyposazenie, stan). Uwazam, ze za cene starych 940 niue warto kupowac nowego poloneza. Awaryjnosc mniejsza. Prestiz samochodu nieporownywalny. Komfort. Jedyne co mozna zarzucic tak naprawde temu samochodowi to spalanie. Wiem, ze wersje z Dieslem - sa znakomite. Pala malutko, a osiagi sa na poziomie benzyny 2.0
~Marcin - Łódź
Kombi 2.3 i 131KM 96kW
Za cene 12-15 tys mozesz kupic samochod duzy, wygodny, bardzo bezpieczny,świetnie wyposażony i niemal nie do zdarcia.Jeśli masz swojego mechanika i wiesz gdzie sie zaopatrywac w czesci ( nie ASO!) koszty eksploatacji są trochę wyższe od niemieckich samochodów ale komfort i bezpieczeństwo bez porównania na korzysc Volvo. W Volvo nie liczy sie przebieg czy rocznik ale właściciel!
~Vil du laere norsk?
Kombi 2.4 TD 122KM 90kW
Niezależnie czy u nas czy w innym kraju te auta są tanie i są świetne. Jeśli chcemy mieć przyjaciela na wiele tysięcy kilometrów to jest bardzo dobry wybór. Auto inne niż większość spotykanych na ulicach, nie ukradną i to, co oznacza volvo, czyli "toczę się" to prawda. Jak perpetum mobile ;)
~eR
Sedan 2.4 TD 122KM 90kW
Obecnie za grosze można kupić auto, które kilkaset tysięcy kilometrów pokonuje jak lekki spacerek. Z powodu solidności jest często używane w niegodny sposób, ale potrafi temu sprostać. Może śmiało stać obok starych, dobrych mercedesów i innych legend solidności.
~krisv
Kombi 2.4 TD 122KM 90kW
Można kupić w dobrej cenie, sprzedać zgodnie z wartością po doprowadzeniu do stanu używalności bardzo trudno. LUDZIE!!! nie patrzcie na rok i przebieg, ale na ilość pracy włożonej w eksploatację - broń boże naprawy!!!- i poszanowanie samochodu przez poprzedniego właściciela!!
~Marekvolvo
Kombi 2.0 i 112KM 82kW
Za tą kasę (5 tys.-20 tys.) nie kupisz niczego równie sensownego. Nie obawiaj się kosztów ! W Scandikarze kupisz wszystko co trzeba.I to za normalną cenę. Mam już piąte volvo a zaczynałem od serii300 przez 700 do 900 a zarabiam średnio 2000 netto więc krezusem nie jestem.
~x
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Samochód niedrogi, cena porównywalna do fordów z podobnego rocznika, ale bogate wyposażenie, solidność, jakość i klasa jakiej pozazdrościć może niejeden posiadacz nowszego auta za 20, czy 30 000 zl. I nie zardzewieje tak, jak ford:)
~Zenek
Kombi 2.4 TD 122KM 90kW
Napiszę banał - za merca trzeba dać dwa razy więcej i walczyć z zacinającymi się zaworami ogrzewania, ogromniastym spalaniem, kluczykami - rybkami itd. Volvo jest tanie, funkcjonalne, niepretensjonalne. Polecam

Usterki Volvo 940

Volvo 940 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~voytek
Kombi 2.3 i 131KM 96kW
Moim skromnym zdaniem stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry gdyż za naprawdę niewielkie pieniądze można kupić auto w dobrym stanie, które przy odrobinie miłości z naszej strony będzie nam służył jeszcze długie lata.