Lista ocen Volvo C30 Hatchback 3d (78)

~Jędrzej
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Jeżeli szukasz ciekawego samochodu, ale nie zależy Ci szczególnie na walorach funkcjonalnych będziesz zadowolony/a w 100% z Volvo C30. Samochód wyróżnia się stylistyką na tle konkurentów w Niemiec. Jest wygodny i nawet jak na dzisiejsze standardy prezentuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa (w każdym egzemplarzu 6 poduszek, ESP, dodatkowo wzmacniane nadwozie). Definitywnie nie jest to samochód rodziny, ani przewidziany na dalekie wyprawy....
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Samochód idealny jako drugi w rodzinie , bardzo komfortowy i dobrze wykonany . U nas pełni rolę OiJ czyli : Odpalać i Jeździć :) Często nas pozytywnie zaskakiwał .
~mikolajrej
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Doskonały zakup. Volvo C30 okazało się świetną inwestycją. Auto bardzo komfortowe, dynamiczne i oszczędne. W dodatku świetnie, oryginalnie wygląda!
~Macada
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Zwinny i niebanalny samochód, w akceptowalnym poziomie kosztów utrzymania. Polecam jako drugie auto z uwagi na bardzo mały bagażnik. Auto jest bardzo wygodne i zwinne.
~Endriux
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Biorąc pod uwagę 5 letnią eksploatację oraz moje poniższe oceny w poszczególnych kategoriach uważam, że ocena DOBRA będzie jak najbardziej trafna. A co kolejne lata użytkowania przyniosą, zobaczymy.
~Adi
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
Małe, nietuzinkowe autko, dające frajdę z jazdy oraz poczucie bezpieczeństwa. Super wygodne fotele, precyzja prowadzenia, świetne nagłośnienie w parze z dobrym wyciszeniem kabiny robią bardzo dobre wrażenie, mimo to, że ma już 12 lat. Za każdym razem gdy do niego wsiadam, cieszę się jak dziecko i żadna trasa nie jest ani za długa, ani nudna i męcząca.
~marmarzec
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Samochód robi niesamowite wrażenie. Ciekawy design, linie miłe dla oka. Samochód pozwala wyróżnić się z tłumu i cieszyć się niesamowitymi wrażeniami z jazdy i podziwiania na parkingu.
~arka33
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
Samochód kupiłem z przypadku, sprzedałem kłopotliwego w mieście diesla i potrzebowałem czegoś na dojazdy do pracy. Volvo zaskoczyło mnie przestronnością w pierwszym rzędzie , dobrym wyposażeniem i wyróżniającym się wyglądem. Panuje tu elegancja, brak udziwnień i dobra ergonomia.
~elomito
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Krótkie, \"ciasne\" biegi 2 i 3. Kiepsko wchodzi wsteczny. (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Volvo C30 Hatchback 3d
7,9
10,1
10,5
~Hesus30
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Świetny, choć niedoceniany samochód. Bardzo dobrze wykonany, nic nie trzeszczało czy skrzypiało. Kupiłem auto w 2017 roku z przebiegiem 78 kkm. Miało wtedy 10 lat i przyjechało ze Szwajcarii i co ciekawe miał 10 letnią gwarancję Volvo Swiss. Miałem go 3 lata i sprzedałem przy przebiegu 100 kkm.
Volvo C30 Hatchback 3d