Lista ocen Volvo C30 Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW 2006-2010 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jędrzej
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Tutaj niestety nie ma cudów. 3-drzwiowy i czteromiejscowy kompakt nigdy nie będzie wzorcem jeśli chodzi o przestrzeń. Można jechać w 4 osoby pod warunkiem, że pasażerowie mają maksymalnie 180 cm wzrostu. Bagażnik ma 233 litry i pomieści maksymalnie jedną dużą torbę i dwie mniejsze. Inaczej trzeba składać oparcia (na szczęście podłoga jest płaska po złożeniu oparć). Na plus duży schowek pod podłogą bagażnika, który oprócz koła zapasowego bez...
~Hesus30
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
W układzie 2+1, z rowerami na dachu bez problemu zapakowałem się na 3 tygodniowe wakacje. Wiadomo, że do tyłu ciężej się wsiada ale za to do przodu jest mega wygodnie - no chyba, że ktoś zaparkuje za blisko naszego samochodu.
~Michal
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Z przodu super. Z tylu przestrzeni jest niewiele ale przeciez to nie rodzinny van. Jak na swoje rozmiary wystarczajaco duzo miejsca dla dwoch osob. Raczej nie na dlugie trasy dla czworki pasazerow. Maly bagaznik.
~iska91
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Moim zdaniem autko ma wystarczająco dużo miejsca jak dla kierowcy i pasażera. Pasażerowie siedzący z tyłu też nigdy nie narzekają na brak miejsca z tyłu, wręcz chwalą ten mały pocisk za dużą ilość miejsca.
~klemi
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Jak dla mnie bez zastrzeżeń, zarówno dla kierowcy, pasażera z przodu, jak i dwóch z tyłu, jedynie wsiadanie i wysiadanie z tylnych miejsc może nie być do końca komfortowe, ale to w końcu autko 3-drzwiowe :)
~Wac
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Bagaznik, to niestety nie jest najmocniejsza strona tego auta. Natomiast rozwiazaniem moze byc bagaznik dachowy i box. W tej konfiguracji zjezdzilem pol Europy.
~T-Bag
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Ten środek jest najpiękniejszy, ta dwu kolorowa skóra czarno-biała to naprawdę robi piorunujące wrażenie. Cena jak na volvo przystało, ale za takie autko trzeba zapłacić
~mała czarna
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
dzięki osobnym fotelom zamiast tylnej kanapy pasażerowie podróżują wygodnie. Zarówno z przodu jak i z tyłu pasażerowie nie stykają się łokciami.
~Swiatowy
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
ściśnięty jestem jakiś, a moja śpi na przednim fotelu z wyciągniętymi nogami. ona chuchro ja słusznych rozmiarów więc pasujemy do siebie, do auta niekoniecznie

Usterki Volvo C30

Volvo C30 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pedersen
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Z przodu dobrze Z tyłu nie do przyjecia tylko dw miejsca i do tego mało miejsca na nogi wygodnie bedzie dzieciom do 1.30m wzrostu Mały bagażnik
Volvo C30 Hatchback 3d