Lista ocen Volvo C30 Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW 2006-2010 (15) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jędrzej
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Widoczność jest nieco ograniczona przez piękne nadwozie. Dość szerokie słupki C i pełnowymiarowe siedzenie nieco ograniczają widoczność do tyłu. Z przodu słupek A z połączeniu z głośnikiem znajdującym się na drzwiach bardzo mocno poszerzają martwe pole. Naprawdę trzeba uważać przy wyjeżdżaniu bo bardzo łatwo zgubić za tym pieszego. Albo styl albo widoczność :)
~Hesus30
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Niby słaba widoczność do tyłu ale przez to, że szyba kończy prawie na równo z końcem pojazdu parkowanie nie powinno stanowić problemu [miałem wersję bez czujników]. Mój pies uwielbiał jeździć z tyłu - bo szyba sięga aż do krawędzi zderzaka. Wersja po lifcie ma lepsze/większe lusterka. Słaby system audio w podstawowej wersji.
~klemi
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Dobra, ale musiałam przyzwyczaić do tych lusterek bocznych. Niektórzy uważają, że średnia widoczność przez tylną szybę, ale jak dla mnie super - pewnie zależy to od widoczności jaką sie miało w poprzednim aucie..;)
~Swiatowy
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
gruby słupek przedni przeszkadza w jeździe. wczoraj o wcale nie mały słupek a rozjechałbym pingwina na pzrejściu, teraz wychylam się w lewo i w prawo aby upewnić się że nic nie napatoczyło się na drodze
~Kamil
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Mały samochód więc wszędzie nim wjadę, z parkowaniem nie mam problemów. Może mniej widać przez tylną szybę, ale mam przecież lusterka.
~Michal
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Widocznosc ograniczona zwlaszcza przy cofaniu. Kwestia przyzwyczajenia. Po kilku dniach niczego nie brakuje.
~iska91
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Widoczność jest genialna, widać wszystko przez wielką przednią szybę jak i przez tylną.
~mała czarna
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
widoczność jest bardzo dobra, zwłaszcza z tyłu, dzięki orgyginalnej szybie- na czym bardzo mi zależało.
~tommy
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
od tak designerskiego autka nie można wymagać wszystkiego...ale nie jest z widocznością aż tak zle.
Dziennik kosztów dla Volvo C30 Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
10,1
~buras1908@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
dobra trochę małe pole widzenie przez tylną szybę, może być kłopotliwe dla mniej wprawnych kierowców
Volvo C30 Hatchback 3d