Lista ocen Volvo C30 (8) - Karoseria

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Po 10 latach użytku mojego egzemplarza ma wiele małych rys na tylnym zderzaku , prawdopodobnie od ładowania rzeczy do bagażnika . Nie muszę chyba mówić że nie rdzewieje bo wydaje mi się to oczywiste . Auto ma nawet miejsce na hak , wielokrotnie ciągneliśmy przyczepki z np. motorami bez najmniejszego problemu :)
~Wac
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Plastikowe zabezpieczenia na nadkola i progi to w polskich warunkach super pomysl. Mam wrazenie, ze trwalosc blach jest przez to zdecydowanie wyzsza, a auto wyglada jakos tak solidniej przez te dodatki.
~Jędrzej
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Piękne 3 drzwiowe nadwozie z dużą szybą zamiast klapy. Jednym się podoba innym nie - kwestia gustu. Na ten moment brak jakichkolwiek ognisk korozji. Volvo jest bardzo dobrze zabezpieczone przed korozją.
~maraaasp
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Lakier błyszczący, wysokiej jakości, zachowuje połysk nawet po 10 latach intensywnej eksploatacji. Pięknie się prezentuje po dokładnym umyciu, wysuszeniu i woskowaniu
~CHWDPisowi
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
Ocynkowane jedynie Lexus może się jeszcze tym pochwalić. Lakier dobrej jakości Po Fordzie Focusie gnijącym z każdej strony miła odmiana.
~Hesus30
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Mały bagażnik ale dość długi. Kłopotliwa w montażu maskownica - ja miałem płócienną.
~Roberto
Hatchback 3d 1.8i 16V 125KM 92kW
Moim zdaniem bardzo trwała i elegancki styl pomijając konsole i aluminium.
~Zupelnienikt
Hatchback 3d Facelifting 2.0 D3 150KM 110kW
Oryginalny wygląd, wyróżnia się w tłumie.