Lista ocen Volvo C30 (57) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jędrzej
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Tutaj niestety nie ma cudów. 3-drzwiowy i czteromiejscowy kompakt nigdy nie będzie wzorcem jeśli chodzi o przestrzeń. Można jechać w 4 osoby pod warunkiem, że pasażerowie mają maksymalnie 180 cm wzrostu. Bagażnik ma 233 litry i pomieści maksymalnie jedną dużą torbę i dwie mniejsze. Inaczej trzeba składać oparcia (na szczęście podłoga jest płaska po złożeniu oparć). Na plus duży schowek pod podłogą bagażnika, który oprócz koła zapasowego bez...
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Ogólnie jest okej , szkoda że tylko 4 miejsca ale za to jakie , każde komfortowe z podłokietnikiem i wyprofilowanym zagłówkiem . Fotele mogę porównywać to nowych aut np. Renault Talisman itp. Pamiętajmy że Volvo idzie w bezpieczeństwo i dlatego mamy 4 duże pełnowymiarowe fotele zamiast upychania do tyłu i torturowania tym 3 osób . Jeśli siedzimy przed osobą powyżej 1.85 nie liczmy na komfort . Dzięki dużym drzwiom wsiadanie do tyłu jest dosyć...
~arka33
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
Z przodu jest tyle samo przestrzeni co w S40 i V50 bo jest to samochód kompaktowy, z tyłu wygodnie mieszczą się 2 osoby na wydzielonych pełnych miejscach. Bagażnik mimo oficjalnych 220 litrów jest dość pojemny, przeszkadza natomiast dość wąski otwór załadunkowy ograniczony tylną półką. Na większą walizkę trzeba ją na chwilę demontować. Generalnie po złożeniu siedzeń spokojnie wrzuciłem 4 pełne koła i jeszcze było miejsce.
~mikolajrej
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Bardzo dużo miejsca jak na tę klasę auta. Kierowca ma świetna pozycję za kierownicą - idealnie można się \"wpasować\" do podłokietników ;) Pasażerowie również nie mogą narzekać. Z tyłu są tylko dwa fotele, ale to akurat plus, bo nie wsadzili tam kanapy dla 3 osób (na której 3 osoby będą ściśnięci jak sardynki w puszce) jak większość producentów. Do tegotylne fotele są duże i mają podłokietnik - mały, ale jest.
~Macada
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Kierowca i pasażer nie mają powodów do narzekań. Fotele w pełni regulowane pozwalają na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb. Pasażerowie (2) zasiadający na tylnych fotelach maja wygodnie pod warunkiem, że osoby siedzące przed nimi nie są wysokie. Jeżeli tak, to brakuje miejsca na nogi. Na dłuższy wyjazd max. 2 osoby, bo więcej bagażu i tak nie zapakujemy.
~ENDRIUX
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Jak dla mnie i mojej rodziny( 3 osoby ) jest wystarczająco miejsca w kabinie ( szyta na miarę ). Przednie fotele regulowane, również na wysokośc. Z tyłu wygodne dwa oddzielne fotele z podłokietnikiem. Mały bagażnik. Polecam sztywną zasłonkę bagażnika.
~Hesus30
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
W układzie 2+1, z rowerami na dachu bez problemu zapakowałem się na 3 tygodniowe wakacje. Wiadomo, że do tyłu ciężej się wsiada ale za to do przodu jest mega wygodnie - no chyba, że ktoś zaparkuje za blisko naszego samochodu.
~Michal
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Z przodu super. Z tylu przestrzeni jest niewiele ale przeciez to nie rodzinny van. Jak na swoje rozmiary wystarczajaco duzo miejsca dla dwoch osob. Raczej nie na dlugie trasy dla czworki pasazerow. Maly bagaznik.
~marmarzec
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Kierowca i pasażer na przednim fotelu podróżują komfortowo. Na tylnych fotelach zdecydowanie mniej miejsca i ograniczony dostęp. Jednak po zajęciu miejsca z tyłu nawet wyżsi pasażerowie podróżują w miarę wygodnie.

Usterki Volvo C30

Volvo C30 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wałek
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Przy tego rodzaju samochodzie perfekcyjne rozwiązanie siedzi się w tym aucie jak o klase wyżej (problem z wsiadanie na tylne siedzenia osobą wysokim ale kiedy już zasiądą w fotelach to rozumieją dlaczego tak się trudzili)