Lista ocen Volvo C30 (88)

~Jędrzej
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Jeżeli szukasz ciekawego samochodu, ale nie zależy Ci szczególnie na walorach funkcjonalnych będziesz zadowolony/a w 100% z Volvo C30. Samochód wyróżnia się stylistyką na tle konkurentów w Niemiec. Jest wygodny i nawet jak na dzisiejsze standardy prezentuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa (w każdym egzemplarzu 6 poduszek, ESP, dodatkowo wzmacniane nadwozie). Definitywnie nie jest to samochód rodziny, ani przewidziany na dalekie wyprawy....
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Samochód idealny jako drugi w rodzinie , bardzo komfortowy i dobrze wykonany . U nas pełni rolę OiJ czyli : Odpalać i Jeździć :) Często nas pozytywnie zaskakiwał .
~mikolajrej
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Doskonały zakup. Volvo C30 okazało się świetną inwestycją. Auto bardzo komfortowe, dynamiczne i oszczędne. W dodatku świetnie, oryginalnie wygląda!
~palacze
Hatchback 3d Facelifting 1.6 D2 DRIVe Start/Stop 115KM 85kW
Na razie działa efekt nowości. Samochód jest bardzo efektowny, szczególnie na wyjątkowych, białych felgach 17 cali. Przestronność z przodu bez zarzutu, z tyłu do 185 cm wzrostu dosyć wygodnie, ja nie jechałem. Nawet niewielki bagażnik okazał się bardziej pojemny niż się spodziewałem. Skomplikowany mechanizm odsuwania foteli przy wsiadaniu do tyłu. Wysoka jakość materiałów i bardzo wysoka kultura pracy silnika i zawieszenia. Niezła...
~Macada
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Zwinny i niebanalny samochód, w akceptowalnym poziomie kosztów utrzymania. Polecam jako drugie auto z uwagi na bardzo mały bagażnik. Auto jest bardzo wygodne i zwinne.
~Endriux
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Biorąc pod uwagę 5 letnią eksploatację oraz moje poniższe oceny w poszczególnych kategoriach uważam, że ocena DOBRA będzie jak najbardziej trafna. A co kolejne lata użytkowania przyniosą, zobaczymy.
~Adi
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
Małe, nietuzinkowe autko, dające frajdę z jazdy oraz poczucie bezpieczeństwa. Super wygodne fotele, precyzja prowadzenia, świetne nagłośnienie w parze z dobrym wyciszeniem kabiny robią bardzo dobre wrażenie, mimo to, że ma już 12 lat. Za każdym razem gdy do niego wsiadam, cieszę się jak dziecko i żadna trasa nie jest ani za długa, ani nudna i męcząca.
~marmarzec
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Samochód robi niesamowite wrażenie. Ciekawy design, linie miłe dla oka. Samochód pozwala wyróżnić się z tłumu i cieszyć się niesamowitymi wrażeniami z jazdy i podziwiania na parkingu.
~arka33
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
Samochód kupiłem z przypadku, sprzedałem kłopotliwego w mieście diesla i potrzebowałem czegoś na dojazdy do pracy. Volvo zaskoczyło mnie przestronnością w pierwszym rzędzie , dobrym wyposażeniem i wyróżniającym się wyglądem. Panuje tu elegancja, brak udziwnień i dobra ergonomia.
~elomito
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Krótkie, \"ciasne\" biegi 2 i 3. Kiepsko wchodzi wsteczny. (Skrzynia biegów)