Lista ocen Volvo C30 (88)

~Hesus30
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Świetny, choć niedoceniany samochód. Bardzo dobrze wykonany, nic nie trzeszczało czy skrzypiało. Kupiłem auto w 2017 roku z przebiegiem 78 kkm. Miało wtedy 10 lat i przyjechało ze Szwajcarii i co ciekawe miał 10 letnią gwarancję Volvo Swiss. Miałem go 3 lata i sprzedałem przy przebiegu 100 kkm.
~maraaasp
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Bardzo dobry, choć nieco niepraktyczny samochód. Idealne dla pary, gdy jedynym pasażerem lub bagażem jest powietrze lub conajwyżej zakupy z Lidla ;) Bardzo wysoka jakość wykonania wnętrza, zwłaszcza skórzana tapicerka, robi wrażenia. Pomimo pewnych mankamentów, dłuższe podróże to czysta przyjemność, o ile nie przekraczasz 120 km/h :)
~ENDRIUX
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Samochód godny polecenia. Może nie jest bez wad ale to drobnostki, które można mu je wybaczyc.Zobaczymy jak się będzie sprawował w kolejnych latach eksploatacji.
4,1
~Michal
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Bylem bardzo mile zaskoczony po pierwszej jezdzie probnej. Silnik 1.6 kojarzyl mi sie raczej z taczka a okazalo sie, ze calkiem przyzwoicie sobie radzi z tym hatch'em. Nie jest to demon predkosci i nie wbija w fotel ale spokojnie pozwala wyprzedzic a rozbujanie go do 160 na godzine nie stanowi wiekszego problemu. Maly minus za podjazd pod strome wzniesienia - tu odczuwalny brak mocy. Auto prowadzi sie znakomicie. Jezdze nim po kretych i...
~acbr@hot.pl
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Już powyżej 150 przy dłuższej trasie zaczyna głowa boleć... B kiepskie wyciszenie. Poza tym OK, choć nie jest tak ekonomiczny jak możnaby się spodziewać. Przyspieszenia całkiem ok. Zamula komputerek, ma naprawdę duże opóźnienie wskazań. Prawdopodobnie wstawiono tani procesor. (Silnik)
~Mar
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Głośny diesel, dymi ponad normę jak się przyciska pedał. Charakterystyczne Fordowskie stukanie przy niższych obrotach. (Silnik)
~pe.ka
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Silnik 1,6D - wbrew pozorom niezbyt wygodny \'na miasto\' z powodu krótkich przełożeń jedynki i dwójki. To jednak nie tyle wina Volvo C30, co każdego diesla :-) Na trasie bardzo przyjemnie - przyspieszenie w przedziale 100-150km/h bardzo przyzwoite, nawet lekko wgniata w fotel :-), i gwarantuje pełny komfort i bezpieczeństwo wyprzedzania. Bardzo elastyczny 5 bieg. Faktycznie czuć, że najwyższy moment obrotowy osiąga już przy ok. 1800 obr/min. (Silnik)
~klemi
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Jak dla mnie super auto, nie ma na co narzekać, jedynie na to, że za wszystkie dodatki (nawet te podstawowe) każą sobie dopłacać ;) Autko ekonomiczne, mimo to, jak dla mnie całkiem szybkie, z klasą, a do tego bardzo bezpieczne =)
~Roberto
Hatchback 3d 1.8i 16V 125KM 92kW
Kupiłem jakiś czas Volvo z silnikiem 1.8 na łańcuchu auto zaskoczyło mnie wnętrzem oraz tym jak się prowadzi. Silnik ma moc mimo że brak 6 biegu nie ma problemu z wyprzedzaniem bez redukowania, spokojnie i lekko osiąga 180km z prędkością 200km ma już ciężej.
Dziennik kosztów dla Volvo C30
10,1
10,5
~Swiatowy
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
przeciętny, cichy gdy pracuje na biegu jałowym nie można go usłyszeć, gdy dodaję gazu by wyprzedzić zawalidrogę coś tam mruczy jakby go nie było (Silnik)