Lista ocen Volvo C30 (88)

~Wojtek D
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Jest to moje kolejne nowe auto z salonu i jak do tej pory najlepsze Bez ukrytych lub nabytych wad Choć serwis widze codziennie to go nie odwiedzam No może raz bo złamałem tylną wycieraczke Koszt w serwisie 63 zł
~tymoteusz_tarnawski
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Wspaniałe auto. Komfort jazdy bardzo dobry, wykończenie eleganckie, minimalistyczne, ale bogate zarazem, bagażnik wcale nie mały. Niestety bardzo słaby promień skrętu poprzez koła 18" i szeroki rozstaw, trudności z parkowaniem nawet w luźniejszych miejscach. Bardzo szybkie i dynamiczne a pali jak na razie średnio 6.5/100 diesla.
~Ola:)
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Najwygodniejsze i najprzyjemniejsze autko, jakim było dane mi jeździć. Trasa Wrocław-Gdańsk? Bez problemu, żadnego bólu pleców, szyi czy nóg, wręcz przeciwnie, relaks i cisza przez całą drogę. Każdy pasażer zachwyca się wygodą i komfortem jazdy. Jeśli chodzi o wygląd, miejsce, wyposażenie - bagażnik jak bagażnik, każdy widzi co kupuje, dla osoby jeżdżącej samemu ideolo. Miejsca w środku zaskakująco sporo, deska rozdzielcza przyjemna, manetki...
4,1
~Mac
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
To dobre auto, ale dla kogoś kto nawija dużo kilometrów, może się okazać drogi w utrzymaniu
~azbaz
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
Dopiero gdy go kupiłem zrozumiałem skąd brały się pozytywne opinie o tej marce :) A myślałem, że to tylko ford. Myliłem się.
~jajagna
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Jazda C30-tką sprawia wielką frajdę, autko świetnie się prowadzi, jest wygodne (nie traktuję go jako samochodu rodzinnego, co na pewno ma znaczenie) a do tego jest piękne.
~ewka
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Co tu duzo mowic, jak dla mnie - fantastyczny samochod. Bezpieczny, szybki i malo pali. Jest wystarczajaco niewielki i zwrotny, zeby jazda po miescie nie sprawiala problemu, a z drugiej strony wystarczajaco duzy, zeby zapewnic wygode i komfort. Z charakterem i sliczny. Samochod dla kobiety, jednym slowem :-) Nie da sie jednak ukryc, ze nie jest to samochod na rodzinne wyjazdy z dwojka dzieci, psem, namiotem, kajakiem i rowerami...
~Wac
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Auto rewelacyjne w prowadzeniu i praktycznie bezawaryjne. Jedyny mankament to szerokie drzwi, przez ktore ciezko sie wychodzi na ciasnych parkigach.
3,1
~Pedersen
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Nie polecam dla samego wyglądu nie warto płacic prawie dwa razy tyke co za Fokusa a dostajemy własnie Fokusa tylko w opakowaniu Volvo
~mała czarna
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
jeździłam wieloma samochodami w tej klasie i ten polecam zdecydowanie najbardziej. Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem!