Lista ocen Volvo C30 (88)

~Andrew
Hatchback 3d 2.5 T5 230KM 169kW
Oby tak dalej. A spalanie no cóż jak ktoś kupuje auto z 230 konnym silnikiem to wie na co sie decyduje.
~T-Bag
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Samochód pierwsza klasa, rewelacyjny wygląd, do tego bezpieczeństwo, niskie spalanie i rewelacyjny wystrój wnętrza sprawia, że Volvo cały czas trzyma poziom, wyprzedza Audi A3 o głowę,
~Aret
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Ogólnie całkiem nieźle. Na plus dobry silnik 2.0 D 136 km, minusem zaś jest skrzynia biegów. Dobre wyposażenie, niezła jakość i zadowalająca bezawaryjność. Dynamika i spalanie - rewelacja.
~Oktawiusz
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
ogólnie samochód bardzo wygodny dla czterech osób no ale jechac nim na wakacje byłem z kolega w Chorwacji to niestety tylnie siedzenia tzreba bylo złożyc na bagarze zwykła jazda dla 4 osób super wakacje 2 osoby
~CHWDPisowi
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
Całokształt idealny jak na swój segment. Moja żona zakochała się dzięki temu modelowi w marce volvo po tym jak jeździła wcześniej, skodą i fordem.
~iska91
Kocham to auto ! i nie zamienię na żadne inne ! <3
~buras1908@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
doskonałe auto do jazdy dla singli i duetów.wg mnie ładne, oryginalne i zwracające na siebie uwagę a jednocześnie stonowane w swojej stylistyce.
~Kamil
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Samochód niesamowity. Robi piorunujące wrażenie. Podejrzewam, że wersje mocniejsze silnikowo to już totalny odjazd.
4,1
~Przemek
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
Bardzo fajne, szybkie i bezpieczne auto. Auta nie mam juz kilka lat, a pisze te ocene poniewaz po sprzedazy dalem ocene negatywna, a po kilku nastepnych autach stwierdzam ,ze c30 to super auto dla max 2 osob.Poprzednia negatywna opinia wynikala z awarii komputera i drogiej naprawy, ale tez samochod byl sprowadzany z Niemiec i pewnie stad ta awaria. Kazdemu polecam TYLKO AUTA Z POLSKICH SALONOW.

Usterki Volvo C30

Volvo C30 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu