Lista ocen Volvo C30 (88)

4,1
~Przemek
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
Bardzo fajne, szybkie i bezpieczne auto. Auta nie mam juz kilka lat, a pisze te ocene poniewaz po sprzedazy dalem ocene negatywna, a po kilku nastepnych autach stwierdzam ,ze c30 to super auto dla max 2 osob.Poprzednia negatywna opinia wynikala z awarii komputera i drogiej naprawy, ale tez samochod byl sprowadzany z Niemiec i pewnie stad ta awaria. Kazdemu polecam TYLKO AUTA Z POLSKICH SALONOW.
~tommy
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
żona wiedziała, że to nie jest mocny silnik, więc jak najbardziej ok. (Silnik)
~piachu
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
diesel to diesel ale przy tej masie fantastycznie przyspiesza; jeżeli ktoś nie oczekuje wyjątkowo sportowych osiągów - w pełni spełni oczekiwania (Silnik)
~Wojtas
Hatchback 3d 2.4i 170KM 125kW
Piękna linia zewnętrzna, dodatkowo mam u siebie ospojlerowanie R-line, które tym bardziej podkreśla "magiczną" linie auta. Super zawieszenie, wykonanie wnętrza 10/10, zazwyczaj bardzo bogate wyposażenie auta. Silnik poezja, brzmienie genialne, dobra dynamika, spalanie spore, ale akceptowalne przy tej pojemności. Kupiłbym jeszcze raz, ale tym razem z najmocniejszym silnikiem.
~Celinka
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
nie ma 5 bo wole mocniejsze auta, + za bezawaryjność, za kulturę pracy, za brak g.... osprzętu typu turbo etc, w połączeniu z dobrym gazem spisuje sie rewelacyjnie i w jeździe mieszanej nie przekracza 10l/100km LPG (Silnik)
~Zupelnienikt
Hatchback 3d Facelifting 2.0 D3 150KM 110kW
Mały samochód z silnikiem który napędza też dużo większe modele Volvo, jak np. XC60. Duża przyjemność jazdy i wygoda.
~sz
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Świetne auto dla 2-óch osób. Za równo do miasta jaki w trasę.
3,2
~michal
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
auto bardzo dobrze wyposazone, podgrzewane lusterka, siedzenia, swietny system audio, czujniki parkowania, navi.
~Wałek
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Przy tego rodzaju samochodzie perfekcyjne rozwiązanie siedzi się w tym aucie jak o klase wyżej (problem z wsiadanie na tylne siedzenia osobą wysokim ale kiedy już zasiądą w fotelach to rozumieją dlaczego tak się trudzili) (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~abramator
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Rewelacyjne auto ze świetnym silnikiem + przepiękna linia i b. dobre materiały wykończeniowe w kabinie. Zastanawiałem sie nad Audi A3 i BMW 1 ale były 10-15 tys. droższe i b.trudno o zadbany egzemplarz z wiarygodną historią