Lista ocen Volvo C30 (88)

~dj_pepe1@o2.pl
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
Idealny samochód dla singla lub pary. Dla osób lubiących się wyróżniać.
~Aga
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Mam wrażenie, że na niskich obrotach coś jakby nierówno pracował, choć dla obrotomierza jest to niezauważalne, serwis też mówi, że wszytsko jest ok. Może to jednak tylko wrażenie:)) (Silnik)
~Walker
Hatchback 3d 1.8i 16V 125KM 92kW
Auto świetnie trzyma się drogi, ma wygodne fotele i radio high performance bardzo dobrze grające. Wszystko na swoim miejscu. Dobrze współpracuje z instalacją lpg BRC. Jedyna wada to elektronika. Często wyskakujący komunikat "zmniejszona moc silnika", którego przyczyną była zanieczyszczona przepustnica. Trzeba ją czyścić co 15 tys. km. Bagażnik wbrew pozorom nie taki mały. Dał radę zapakować cztery osoby na kilkudniowy wyjazd. Czarny lakier...
~Przemek
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
Silnik brzmi jak połączenie boksera i V8- rewelacja! Auto przyspiesza jak benzyna, inaczej niż tdi, im wyżej się kręci tym więcej mocy. Przy tym spala 7 l/100km (Silnik)
~MP
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Kierowca ma wrażenie, że siedzi w dużym samochodzie. Z tyłu pewnie słabiej, ale nie wiem - nigdy tam nie siedziałem :) (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~niewiadag@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 2.5 T5 230KM 169kW
Sama radość z jazdy która jest trochę studzona przy tankowaniu. Ale z tym liczyłem się od początku. Jeździ jak ekspres po szynach! (Silnik)
~sorbiani
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Silnik rewelacja, szybki, bardzo dynamiczny i oszczedny (Silnik)
3,3
~sulestrowska
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Cena przeglądu jest dość wysoka , a po ostatnim przeglądzie , nie mam zaufania do opinii serwisu. Nagła usterka ,brak możliwości uruchomienia pojazdu w tydzień po przeglądzie, w którym wszystko było idealne (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~matti
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
silnik pracuje porządku ale jest bardzo czuły na paliwo mam diesla i zgasł mi nie reagował na pedał gazu zapalił sie checkpoint błąd był z pompy paliwa i filtra paliwa tak ze tylko można tankować paliwo w dobrych stacjach (Silnik)
~T-Bag
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Ogółem auto jest bezpieczne, atrakcyjne i nie zawodne.