Lista ocen Volvo S60 I (204) - Widoczność

Na liście zabraknie 181 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk
Sedan 2.4 i 20V 170KM 125kW
Niektórzy narzekają na widoczność w tym modelu... biorąc pod uwagę moje doświadczenie z innymi autami nie mogę się z tą opinią zgodzić. W przypadku posiadania lusterek o poszerzonym kącie widzenia nie ma prawie miejsc których nie da się dostrzedz. Owszem w górnym lusterku widoczność jest ograniczona przez zagłówki foteli pasażerów i pierwsze wrażenie jest dosyć dziwne bo tylna szyba też nie jest zbyt duża ale wystarczy się przyzwyczaić.
~BladeOstrze
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Widoczność do przodu jest bardzo dobra gorzej jest gdy chce się cofnąć, wtedy najbezpieczniej będzie korzystać z bocznych lusterek, gdyż przez tylną szybę wydaje się że samochód jest węższy niż w rzeczywistości. Trzeba brać poprawkę na boczne wytłoczenia z tyłu które są szersze od szyby. Kwestia przyzwyczajenia się ale lusterka boczne są przy tym bardzo potrzebne.
~Adam
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
No i tu można by bardzo dużo napisać :) Fotele to majsersztyk, siedzi się w nich bardzo wygodnie i nawet po długiej podróży nikt nie narzeka na jakikolwiek ból pleców, itd.. zawieszenie jest bardzo przyjemnie zestrojone; dobrze tłumi nierówności i jest przy tym ciche; a dobre audio oraz wyciszenie kabiny bardzo umilają podróż.
~Sava
Sedan 2.5 i 20V AWD R 300KM 221kW
Dość duże martwe strefy po bokach powodują konieczność wyrobienia sobie odruchu rzuceniem kątem oka na bok przy zmianie pasa. Tak jak w większości sedanów widoczność do tyłu jest utrudniona i nie widać końca samochodu. Pomagają w tym aspekcie składane z kokpitu tylne zagłówki oraz tylne czujniki parkowania.
~jojo1@o2.pl
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
do przodu i na boku bardzo dobrze nieco gorzej niestety do tył przydały by się czujniki taka małą rada na przyszłość (osobiście uważam że jest jest ok wystarczy wyczuć auto niestety panie mogą sobie nie radzić (posiłkuje się oczywiście doświadczeniem jakie zauważyłem podczas manewrów pod domem mojej narzeczonej )
~Peshet
Sedan 2.4 20V 140KM 103kW
jak chcesz mieć bezpieczny samochód to nie narzekaj na szerokie słupki, wystarczy odchylić głowę w lewo/prawo na zakręcie i pieszy się pojawi z-za słupka:) a do tyłu są lusterka i da się przyzwyczaić parkować na wyczucie, brakuje tylko tylnej wycieraczki, ale w sedanach ją nie montują nie tylko w Volvo
~Turbozyeb
Sedan 2.4 i 20V 170KM 125kW
No do tyłu jest słabo, bez czujników parkowania sobie nie wyobrażam tym jeździć. Do przodu i na boki nie widzę problemu. Światła natomiast mogły by być lepsze, ale w końcu mają 19 lat, pewnie regeneracja trochę by pomogła. Drogowe świecą bardzo dobrze, tylko te mijania średnie...
~jeżyk
Sedan 2.4 20V 140KM 103kW
komfort jazdy jak dla mnie lepszy niż bmw e46 czy a4 b6 mb klasy c czy passssaty i inne mondea. rewelacyjne fotele, rewelacyjne audio, b.dobre wyciszenie kabiny, wszystko okroszone poczuciem bezpieczeństwa. widoczność do przodu ok z tyłu trochę gorzej od konkurencji
~Leszek Sz
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Tu dam niską ocenę bo naprawdę tu cieżka sprawa... Maska mocno do przodu :) i tył to tylko na czuja :) Autko duże na zewnątrz a środek to e46 i audi a4 :) Nawet w szewrolecie lacetti z tyłu pasażerowie mają więcej miejsca :):):) na szczęście jestem kierowca :)
~Qba
Sedan 2.5T i 20V 210KM 154kW
Dobra widocznosc w na przod samochodu. stosunkowo cienkie slupki boczne. Lusterka bardzo szybko sie odmrazaja. Widocznosc w tyl srednia - ale z czujnikami cofania nie ma problemow. Skretne ksononowe swiatla daja naprawde spora widocznosc i znacznie pomagaja na zakretach.