Lista ocen Volvo S70 (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomekpoznan77
Sedan 2.0 T 20 V 180KM 132kW
W latach 90-tych produkowano auta o niezbyt dużych rozstawach osi, co w konsekwencji przekładało się na ilość miejsca w kabinie, a szczególnie w tylnym rzędzie. I właśnie tu z tyłu Volvo nie rozpieszcza swoich pasażerów nadmiarem miejsca, ale też i bez przesady - na ciasnotę nie ma co narzekać. Dla człowieka o przeciętnym wzroście ok. 175 cm miejsca nie zabraknie.
~Paweł
Sedan 2.0 126KM 93kW
Przestrzeni jest dostatecznie dużo dla czteroosobowej rodziny i psa. Bagażnik ma 470 litrów i jak dla mnie i mojej rodziny nic więcej nie trzeba. Po prostu przepaść. Wielkie drzwi i kąt ich nieotwierania gwarantują najwyższej próby komfort bardziej reprezentacyjnej rządowej limuzyny, a nie seryjnego auta rodzinnego.
~Jakub
Sedan 2.5 20V Turbo 193KM 142kW
Zdarzało mi się pokonywać dość długie trasy z kompletem pasażerów, nie narzekali zbytnio na ilość miejsca na tylnej kanapie. Bagażnik również dość spory, przy odpowiednim gospodarowaniu przestrzenią udawało nam się zapakować wszystkie torby do bagażnika
~Rafał rafm@op.pl
Sedan 2.5 i 10V 144KM 106kW
z przodu super, z tyłu dobrze ale więcej wiadomo jest w s 80, 960, 940, fotele wyśmienite ale w volvo to norma, nie znam auta dla mnie z lepszymi fotelami - saab nawet wysiada, nie mówiąc o bmw, audi, o całej \"popularze\" nie wspominając
~dzony_lopata@wp.pl
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Na początku nie wygodne było dla mnie sprzęgło, z tego względu, że jest jakby bardziej na śrdku, ale po 20minutach było ok, nawet spodobało mi się to. Mam 195cm wzrostu i jest bardzo wygodnie, w dodatku długi podłokietnik. Klasa.
~Studziński
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Sporo miejsca, ale za mało na nogi dla wysokich (mały rozstaw osi), za to bardzo szeroko. Z tyłu dobrze, ale przy odsuniętych do końca przednich fotelach miejsca wystarczy tylko dla drobnej budowy dorosłych lub dzieci.
~Fan Volvo
Sedan 2.5 20V Turbo 193KM 142kW
W dzisiejszych czasach, aby mieć tak dużo miejsca w środku trzeba kupić auto przynajmniej jedną klasę większą (czyli takie, które jest już dłuższe niż 5 metrów). Dlatego jak dla mnie - wzorowo.
~wallenrod126
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
można by trochę dalej cofnąć fotel kierowcy . mam 190 cm wzrostu ale nie narzekam- 4 płaszczynowa regulacja siedzenia i wspaniałe fotele w zupełnoći wystaczają .
~AOW
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Wszędzie dużo miejsca. Ja mam 180cm wzrostu , po ustawieniu pozycji kierowcy mogę wygodnie usiąść za fotelem - miejsca sporo. Fotele bardzo wygodne z dużą możliwością regulacji :)
~rav3k
Sedan 2.5 i 10V 144KM 106kW
Naprawdę sporo miejsca, jednak w oplu omedze więcej, natomiast w passacie można się ganiać na tylnej kanapie, czego nie można powiedzieć o s70. Jednak jak dla mnie - wystarczająco.