Lista ocen Volvo S80 II Sedan (15) - Karoseria

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bloody200
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Tutaj również nie mogę złego słowa powiedzieć. Po tej delikatnej stłuczce maska się lekko załamała i cisła nareflektor - myślę co tam i tak jest do wymiany, a więc potężny młot jakaś klepka:) Dwa sowite strzały i oki naprawione:) To było w styczniu i do dziś nie ma śladu po uderzeniu, a tymczasem lakier pozostał nienaruszony Naprawdę pozytyw wielki
~Andrzej S
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Myślę że BMW może czyścić Volviakowi buty. W srodku wbrew większości opinii nic nie zgrzyta i nie puka. Czasami nawigacja w stanie złożonym wydaje jakieś odgłosy wibracji Ale słychać tylko jak nie chodzi radio. Sama buda duża przestronna i spory kufer. Jeżdżę raczej w towarzystwie powietrza więc więcej niż potrzeba
~andyZGL
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Może się podobać. szczególnie przód auta. Klasyczny sedan, pojemny bagażnik i komfortowy i przestronny środek. Bardzo ładna deska rozdzielcza wykonana z dobrych materiałów. Miejscami wyśmienitych materiałów. Kompletnie nie widać po aucie czasu jaki przeminął od nowości tego auta. Mercedes czy BMW może się schować z jakością.
~Krzysztof
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Linia samochodu narysowana moim zdaniem dosyć średnio jak na tę klasę, widać większy niż przy poprzednim modelu wpływ Forda, natomiast deska rozdzielcza DUŻO ładniejsza i z lepszych niż w poprzedniku materiałów.
~Adam
Sedan 2.0D 136KM 100kW
Jeßlo chodzi o grubość blach i zabezpieczenie antykorozyjne volvo jest wyznacznikiem ideału. Zero jakiejkolwiek korozji. Ford i Mazda powinni brać przykład z Volvo jakie blachy powinno mieć auto a nie bibułka
~Jerzy
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
Co to za lakier kiedy trzeba uważać żeby strumień wody go nie zdmuchnął?. Mokrym palcem usunąłem ptasie mini gówienko i porysowałem sobie maskę.
~piortek
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Solidna twarda blacha, twardy lakier, myjki automatyczne nic nie rysują. Po tylu latach trzyma sztywność - wzorowo.
~JeDi
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Stan blacharki wzorowy jak na 10 - letnie auto. Grube blachy, gruby lakier... od razu czuć i widać, że to nie zabawka.
~Andrzej
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Nie powiem złego słowa. Żadnej rdzy! Chyba, że ktoś kupił auto po biciu i udaję, że nie wie o tym...
~ocynk
Sedan 4.4 V8 315KM 232kW
Komfort, bezpieczeństwo i bardzo dobra ergonomia wnętrza oraz świetnie brzmiący system audio.
Volvo S80 II Sedan