Lista ocen Volvo S80 II Sedan (54) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
dramat ! z tyłu miejsca tyle co w mniejszych modelach: s60 czyli także s40. 2 i 3 letnie dzieciaki w fotelikach opierają mi nogi na fabrycznych telewizorkach w zagłówkach - zaraz pewnie potłuką. Mało schowków, ten na rękawiczki beznadziejny - jak coś włożysz to lepiej nie ruszaj bo wypadnie przy pierwszym otwarciu a poza tym może grzechotać. Bagażnik też mniejszy.
~Krzysztof
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
niestety wg moich pomiarów wyszło że przestrzeń dla pasażerów jest zmniejszona o ok 10cm względem poprzedniego modelu s80 - ponieważ wym zewn są mniej więcej takie same - spotkała mnie niespodzianka już po zakupie. Dzieci w fotelikach dotykają butami oparć przednich foteli
~Dallas
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Chłopie... dwa tygodnie szukałem kolegi który usiadł z tyłu. Chcesz podwyżkę - zaproponuj szefowi że będziesz go woził na tylnej kanapie. Nie ma prawa narzekać. Ty jako kierowca i pasażer z prawej - też nie macie prawa.
~Adrian
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
nie narzekam, samochód ma sporo miejsca dla kierowcy jak i dla pasażerów z tyłu :) fotele bardzo komfortowe. W długich trasach człowiek się nie męczy. Najlepsze wśród konkurencji, nawet ostatnio o tym czytałem artykuł :)
~s80 Lover :)
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Samochód wygodny do długich podróży nawet dla 4 osób. Przestrzeni jest dość :) Bagażnik też wg mnie wystarczający, chociaż kombi ma więcej przestrzeni, jednak jest brzydsze (subiektywnie).
~zulugula
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Każdy kierowca znajdzie optymalną pozycję. Z tyłu nie ma tyle miejsca co w SuperB ale siedzisko jest na pewno wygodniejsze i przyjemniej się tam podróżuje. Mój syn ma 192 cm i jest mu bardzo wygodnie z tyłu.
~Piotr J
Sedan 2.0D 136KM 100kW
Mam 192 cm wzrostu, za mną spokojnie mieści się średniego wzrostu mężczyzna. Na szerokość też nie mam zastrzeżeń, nie trzeba konkurować o podłokietnik z pasazerem
~mariusz
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
nie wiem dlaczego ale bardzo dlugo nie moglem ustawic pod siebie fotela. fotel mgoglby byc dluzszy. z tylu nie smigam wiec nie wiem - moi synowie nie narzekaja ;)
~Andrzej S
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Przestrzeni full. Jeżdżę w prawdzie głównie sam Ale mały nie jestem i potrzebuje miejsca. No a i za mną usiądzie bez problemu nawet drugi taki jak ja
~Tomek
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Przy wzroście 183 cm pasażer siedzący za mną ma sporo miejsca na nogi i głowę, bez problemu mieści sie duży fotelik dla dziecka na tylnej kanapie.
Volvo S80 II Sedan