Lista ocen Volvo S80 II Sedan (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Białas
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Udalo mi sie Kupic to auto z pelna historia udokumentowana, roczna gwarancja i potwierdzeniem licznika ktory sprawdzilem w salonie Volvo i wszystko sie zgadzalo. Powiem tak, Paniowe trzeba szukac i byc cierpliwym ja szukalem ok. roku i patrzylem na BMW, AUDI,LEXUSA i MERCA i znalazlem VOLVO wsiadlem i zakochalem sie w tych liniach i w tej prostocie. Pamietajcie proste jest piekne i mowi to 26 latek. Pisze tak poniewaz chce pokazac mlodym...
~kuba
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
standard. tu chodzi o co innego. bardzo ciezko kupic samochod niemieckiej konkurencji w warunkach podobnego komfortu. A6 - 90% oferty to przewaly, skladaki i inne podobne wynalazki E-klasa. fajna. szukalem. ale zawsze jest tak: -albo za kierownica siedzi jeszcze cygan -albo z tylu stercza juz 4 trąby -albo ktos zrobil ledy w zderzaku -albo w bagazniku spi ****** bmw 5. tez szukalem i 5 i 3. zawsze cos... jakis polswiatek przedawcow...
~jacek london
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
za ta cene mozna dostac niemieckich konkurentow ale jak widomo silniki ze stajni vw czy audi to porazka. volvo ma chyba najlepsze diesle do wyzszej klasy aut sprawdzone ekonomiczne i bardzo dynamiczne (mozna mapowac do 245km!) Niemickie audi a6,bmw5 czy MB beda rocznikowo starsze i gorzej wyposazone za ta sama cene gdy szukalem auta chcialem kupic niemieckie ale jednak rozwazajac zalety i wady wybralem s80 i jestem bardzo zadowolony
~banqa
Sedan 2.4 D5 215KM 158kW
Cena nie jest przesadzona zwlaszcza jezeli kupuje sie auto z drugiej reki. W porownaniu do cen niemieckiej konkurecji to jest to bardzo dobra oferta. Jezeli ktosz szuka rozsadnego samochodu to volvo jest jak najbardziej godne polecenia. Jezeli tylko lansu to wtedy bmw. Osobiscie nie potrafie znalezc przewagi nimieckiej produkcji nad volvem.
~mariusz
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
za dwa mankamenty wymienione wyżej daje ocene przecietne. dwa glowne elementy, ktore wplywaja na komfort i bezpieczenstwo zawiodly. zapyta ktos to czemu dalej mam ten samochod ? chyba tylko dla niesamowitego wygladu i tego, ze sie nie psuje. Zawsze mozna na nie liczyc
~zulugula
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Jak dla mnie stosunek ceny do jakości wypada dobrze. Auto jest warte swojej ceny i kosztów. Wydaje mi się, że nie jest to Volvo co z lat 80-tych ale mimo wszystko jest porządniej zrobione niż konkurencyjne modele.
~Darek
Sedan 4.4 V8 315KM 232kW
Jakość/Cena na przeciętnym poziomie. Spodziewać się można szwedzkiego flagowca a we wnętrzu zalatuje fordem. Wyraźnie widać cięcia na materiałach w stylu amerykańskich inżynierów/księgowych.
~qads
Sedan 4.4 V8 315KM 232kW
zakup nowego w salonie tylko dla krezusów, w mojej wersji cena salonowa to ok 290 tys pln. Ja zapłaciłem za prawie nowy 150 tys. mały przebieg,bezwypadkowy, leję i jeżdżę, wersja europejska!!!
~Kiel
Sedan 2.4 D5 215KM 158kW
Samochód kupiony jako używany zawsze będzie miał dobry stosunek jakości do ceny. Tutaj jakość jest na bardzo wysokim poziomie przy dobrej cenie. Tylko ta bezawaryjność ....
Dziennik kosztów dla Volvo S80 II Sedan
7,8
14,2
12,8
~Dallas
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Dobre auto za stosunkowo przyzwoite pieniądze. Kupując auto o połowę droższe nie dostaniecie o połowę lepszego auta. Jeśli złapałeś bakcyla Volvo - dodaj jedną gwiazdkę.
Volvo S80 II Sedan