Lista ocen Volvo S80 II Sedan (45) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~s80 Lover :)
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Idealne. Odmrażanie szyby tył, przedmuchanie szyby przedniej. Podgrzewane lusterka. W aucie dość szybko się robi ciepło. Chyba typowo pod Szwecję :P Mam też podgrzewane i wentylowane siedzenia, także jest extra na każdą porę roku.
~Adrian
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
wentylacja i ogrzewanie - przyznaje 5 ponieważ w przeciągu kilku minut we wnętrzu auta jest cieplutko, nie trzeba długo czekać zanim się nagrzeje. temperatura na zewnątrz z rana koło 5 stopni a u mnie cieplutko jak w domku :)
~Andrzej
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Wentylator lubi piszczeć. Wtedy trzeba rozmontować pół auta z przodu żeby się do tego dostać ech Jeśli nie piszczy wentylator lub się nie spali to nie ma zastrzeże do wentylacji. Jest wydajna.
~mariusz
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
wszystko działa bez problemu. w zimie szybko sie nagrzewa, w lecie chlodzi jak trzeba. wentylowane fotele w lecie swietnie sie sprawdzaja ! jak bedziecie kupowac to auto to tylko w tej opcji !
~Dallas
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Bez problemu. Chłodzi i grzeje. Trochę problemów miałem z odpływem wody z klimatyzacji przez co parę nieplanowanych wizyt w serwisie musiałem zrobić zanim doszliśmy do tego.
~zulugula
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Nie mam się do czego przyczepić. Płynna regulacja nawiewu z wyświetlaczem na ekranie. Klima i ogrzewanie szybciutko działa. Fajne intuicyjne przyciski rozprowadzenia nawiewu.
~Darek
Sedan 4.4 V8 315KM 232kW
Bardzo dużo punktów nawiewowych (ok 20), szybko nagrzewający się silnik, po ok 500m z nawiewów dmucha ciepłe powietrze. Na plus czujnik jakości powietrza.
~Piotr J
Sedan 2.0D 136KM 100kW
Klimatyzacja działa wydajnie, ogrzewanie podobnie. Nie wyobrażam sobie jazdy bez podgrzewanych zimą i wentylowanych latem foteli. Warte dopłaty
~Białas
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Jak dla mnie to od Volvo powinni uczyc sie inni. Auto jest doskonale wentylowane oraz ogrzewane nie tylko dla kierowcy i pasazera z przodu ale rowniez z tylu

Usterki Volvo S80 II

Volvo S80 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~siedlecki@fuw.edu.pl
Sedan 4.4 V8 315KM 232kW
Przy takiem samochodzie i przy takiej ilości dodatków ( klima dustrefowa, automatyczna do tego fotele podgrzewane i wentylowane . Czy może być źle.
Volvo S80 II Sedan