Lista ocen Volvo S90 II (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lex
Sedan 2.0 D4 190KM 140kW
Wszystko jak należy, wspaniałe wnętrze jest także praktyczne. Środkowa konsola działa bez zarzutu, poza tym, że za kazdym razem trzeba bardzo mnie irytujący system start/stop wyłącząć, a że ekran potrzebuje chwilę by się załadować, kierowca przy każdym uruchomieniu obdarowywany jest zrywaną animacją i brakiem precyzji przy wyłaczaniu wspomnianego systemu. Reszta super względem obsługi.
~Allado
Sedan Facelifting 2.0 D4 190KM 140kW
Chcialem kupic samochod dla ludu, ale nie moglem zdzierżyc tej wewnetrznej tandety, dlatego wybralem volvo, dla jakosci użytych materiałów. Ale trzeszczacy fotel na dluzszej trasie? Szyba trzeszczy jak ja opuścisz i trzeba reka docisnac bo slyszysz jak cos tam jej nie pasuje?
~Krzysiek
Sedan 2.0 T6 320KM 235kW
Wnętrze posiada tylko jeden minus ale i z nim jest to najbardziej ergonomiczny środek z jakim miałem do czynienia. Tym minusem jest sterowanie klimatyzacją jedynie z poziomu ekranu dotykowego lub głosowo - brak fizycznych przycisków.
~ojciecdyrektor
Sedan 2.0 T5 250KM 184kW
Wszystko pod ręką. Na początku jak większość miałem obawy co do obsługi większości z wyświetlacza ale niepotrzebnie. Teraz sobie chwalę i wolę nawet od tradycyjnych pokręteł czy przycisków. Lubię ten minimalizm na desce.
~Aleksander
Sedan 2.0 D4 190KM 140kW
do ekranu dotykowego łatwo się przyzwyczaić, wkurzający wyłączanie systemu start/stop, gdzie trzeba najpierw okno przesunąć "w lewo", a po starcie silnika z 5 sek trwa zanim ekran zacznie płynnie działać.
~S90Volvo254
Sedan 2.0 T5 254KM 187kW
Panel dotykowy Volvo jest duży i wygodny a interface czytelny i zrozumiały, do tego można obsługiwać nawet w rękawiczkach z dużymi palcami. Klawisze tradycyjne są naprawdę niepotrzebne.
~ADRIAN
Sedan Facelifting 2.0 B4 Benzynowy Mild Hybrid 211KM 155kW
Jest dobrze, wszystko w zasięgu ręki ale klikanie na tablecie w trakcie jazdy jest średnio pomyślane. Fotele wygodne, dobrze podpierają plecy, nie mam się do czego doczepić.
~Hubert
Sedan 2.0 D5 235KM 173kW
Obsługa wszystkiego jest intuicyjna, świetny system multimedialny. Odradzam wersję z białą skórą, miła w dotyku, mięciutka itd, niestety bardzo się brudzi...
~Filip
Sedan 2.0 D5 235KM 173kW
3 duże walizki, 2 średnie, lodówka samochodowa plus dmuchany materac i torba 30x30x30 z jedzeniem komentarz chyba zbędny :)
~Maciek
Sedan Facelifting 2.0 B4 Benzynowy Mild Hybrid 211KM 155kW
Wszystko ok, sterowanie multimediami wymaga przyzwyczajenia ale jest bardzo intuicyjne