Ocena kierowcy - Volvo V40 II Hatchback Facelifting

Konrad, 4 lata temu
Silnik 1.5 T3 152KM 112kW
Rok produkcji 2017
Volvo V40 II Hatchback Facelifting 1.5 T3 152KM 112kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Świetne auto, rewelacyjnie wyglądające. Podoba mi się pod każdym względem. Jednym z minusów jest brak Spotify, zablokowana możliwość oglądania filmów na internecie, oraz brak dotykowego ekranu. Szkoda bo np. w sensus conect w V60 z 2013r był ten ekran. W aucie podoba mi się również zmiana kolorów otoczenia, które naprawdę działają, lecz w nocy w niebieskim tle wyglądałem trochę dziwacznie. Szkoda że funkcja sterowania głosem nie działa po polsku... Testowałem ją po zmianie języka sytemu na angielski i działa bardzo podstawowo (nie tak jak Google Asystent) i reaguje na podstawowe komendy (radio, phone, seting, media...). Ogólnie rzecz biorąc auto mi się podoba i mogę szczerze polecić je innym osobom.
Silnik sprawnie przyspiesza, lecz spalanie nie należy do najlepszych (ok. 10.7l./100km)
Przepięknie i ładnie wygląda a ledy z przodu w nocy wyglądają wyśmienicie. Polecam zajrzeć do katalogów lakierów gdyż są naprawdę ładne

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 T3 152KM 112kW [l/100km]

13,0