Lista ocen Volvo V40 II Hatchback (30) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian K.
Hatchback 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Kto twierdzi, że nowe auto z salony jeździ bez awaryjnie, to jest typowym przedstawicielem ludzi, którzy na starość będą twierdzić, że nie mają problemu z trzymanie moczu, choć wszyscy na około będą wiedzieli, że to nie prawda :P Niestety teraz wszystkie nowe auta cierpią przez wszechobecną elektronikę wpychaną w każde możliwe miejsce. Osobiście z tego powodu miałem dwie drobne wizyty w ASO - raz zwariowały mi wszystkie czujniki na co pomogło...
~dicky
Hatchback 2.0 D3 150KM 110kW
W pierwszym dniu eksploatacji naprawiałem LEDa do jazdy dziennej (wtyczka nie łączyła). Po dwóch kolejnych tygodniach reklamowałem podświetlaną gałkę zmiany biegów (nie działały diody wskazujące aktualny stan skrzyni biegów). Jednokrotnie system BLIS się "przywiesił" ciągle wskazując obecność innego pojazdu w martwym punkcie. Trochę to wszystko mnie zniesmaczyło.
~tomba
Hatchback 1.6 D2 115KM 85kW
Skrzypienie zawieszenia, nieszczelności drzwi, kołaczące mocowania pasów bezpieczeństwa, poprawka geometrii - wszystko zgłoszone, naprawiane i ...nie naprawione. Po krótkiej przygodzie z Euroservice, którego szczerze nie polecam, wrócę do Dom Volvo, który nigdy dotąd nie zawiódł.
~mikolajrej
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
Czasami coś zastuka, ale serwis sobie z tym radzi - raz w roku coś trzeba dokrecic, żeby było w porządku. Hałasy dochodzą z drzwi kierowcy i spod deski rozdzielczej. Czasami też zastuka fotel, ale po wymianie na nowy problem występuje znacznie rzadziej.
~Kris.
Hatchback 2.0 D2 DRIVE-E 120KM 88kW
Niestety miałem błąd EGR i musiałem wyczyścić cały dolot, zawór EGR oraz chłodnicę spalin. Po czyszczeniu jest ok.
~dgraf
Hatchback 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Głośnik w drzwiach zaczął wydawać dziwne odgłosy. Używany identyczny kupiłem za 30zł i sprawdziłem go na miejscu.
~Piotr Ł
Hatchback 1.6 T2 120KM 88kW
Jak na razie poza drobnymi rysami na karoserii w wyniku eksploatacji miejskiej jest ok.
~Bonusso
Hatchback 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Hmmm... Nic nie wyduszę z siebie. Felgę o krawężnik lekko przydarłem. Czy to się liczy?
~Ula
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
Po 4 miesiącach użytkowania nie mogę wskazać choć jednego uchybienia w działaniu tego auta.
~M.
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
wymieniałem tylne światło stop w klapie i czujnik poziomu płynu spryskiwaczy.
Volvo V40 II Hatchback