Lista ocen Volvo V40 II Hatchback (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian K.
Hatchback 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Nie oszukujmy się, Volvo nie jest najtańszym producentem aut. Za swój egzemplarz katalogowo powinienem zapłacić w salonie 197 tys zł, zbiłem cenę na 150 tys. Domyślam się, że za mniejsze pieniądze mógł bym kupić jakiegoś japończyka czy inne europejskie auto poza niemiecką trójcą o podobnym wyposażeniu, podobnych parametrach na kartce i...i mimo oglądania mazdy, subaru, volkswagena, mitsubishi i paru innych to żadne z tych aut nie przypasowało...
~Bonusso
Hatchback 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Dostałem pakiet OCEAN RACE w prezencie więc podnosi to opisywany tu parametr. Kupiłem nówkę za cenę wyraźnie niższą niż Golf GTI, SEAT LEON Cupra i reszta. Jakość natomiast jest wzorcowa. Absolutnie nic mi się jeszcze nie zepsuło, nawet nie skrzypnęło. 100/100. Może dlatego, że wyposażenia to tu za bardzo nie ma:). Nawet emblematów na klapie bagażnika nie ma... Ale to już "stealth performance".
~mikolajrej
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
Moim zdaniem stosunek jakość/cena jest wysoki. Samochód oferuje bardzo przyjemne wrażenia z jazdy, jest wystarczająco komfortowy i dynamiczny. Minusem jest fakt, że z tyłu nie ma za dużo miejsca i są małe wpadki jakościowe co nie powinno się zdarzać z cenę, za którą trzeba zapłacić z ten samochód - ok 120 tys. Zł za posiadany przeze mnie egzemplarz.
~tomba
Hatchback 1.6 D2 115KM 85kW
Wyposażenie ok, ale za niedoróbki, eko skórzana kierownicę i jakość wykonania powinno kosztować nie ponad 110tys. ale max 70tys. Jak Focus, którego czasem wypożyczam. Inna sprawa - on nie trzeszczy, nie kołacze, silnik ten sam, a jakość materiałów podobna.
~androzek
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
100.000 za kompakt to pewnie dużo ale naprawdę warto ( wersja Ocean Race ).Nie ma się poczucia "przepłacania" za niewiadomo co.Dla kogoś kto chce się trochę wyróżnić a nie musi nikomu nic udowadniać auto w sam raz.
~Komar
Hatchback 1.6 D2 115KM 85kW
DRAMAT. Mamy starszego o 4 lata Fiata ( żony ). Dobrze, że jest bo na Volvo polegać nie można. Fiat jeżdzi a Volvo stoi w serwisie. Na wakacje nie mam odwagi jechać Volvo.
~dicky
Hatchback 2.0 D3 150KM 110kW
Porównując ceny Audi, BMW i Mercedesa oraz oferowane wyposażenie można powiedzieć, że Volvo deklasuje konkurencje (zwłaszcza, że ceny z konfiguratora można sporo negocjować)
~M.
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
jest dobrze, choć auta z drugiej ręki całkiem się cenią i w stosunku do innych marek jest raczej drogo, ale jakością nadrabia zdecydowanie
~Lolek1333_1
Hatchback 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
ceny są nieadekwatne do jakości. niestety zamienników nie ma za wiele do tego auta. Wszystko trzeba kupować oryginalne a ceny używanych części nie są tanie.
~posiadacz volvo
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
wart swoich pieniędzy i tu muszą zauważyć że zwiedziłem kilka salonów -forda kię opla i hyundaia i nic mnie nie przekonało do zmiany decyzji
Volvo V40 II Hatchback