Lista ocen Volvo V40 II (61) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Staszek_Jama
Hatchback Facelifting 2.0 T3 152KM 112kW
Po namyśle i dłuższym użytkowaniu daję jednak 4 gwiazdki. Przy moich 170 cm wzrostu, przestrzeni dla kierowcy jest pod dostatkiem. Jest co prawda uczucie, że auto otacza kierowcę, dla mnie to jednak sprawia, że czuję się w nim przytulnie. Podróżuje się bardzo wygodnie i długie trasy po prostu nie męczą. Fotele są bardzo komfortowe. Miejsca na nogi z tyłu jak w kompakcie, czyli wystarczająco. Kanapa bardzo wygodna, co potwierdził każdy bez...
~hare1967
Hatchback Facelifting 2.0 D3 150KM 110kW
Z przodu super, wystarczająca ilość miejsca dla kierowcy 185 cm wzrostu, ale za kierowcą usiądzie raczej niska osoba, brakuje miejsca na kolana. Przy opuszczonym fotelu kierowcy brak miejsca na stopy dla pasażera z tyłu. Szerokość tylnej kanapy mniejsza niż w Fordzie Focusie 2011. Największy minus to pojemność bagażnika i sposób mocowania podwójnej podłogi, nawet po jej wyjęciu pozostają elementy konstrukcyjne ograniczające funkcjonalność (nie...
~MarcoSosse
Cross Country 2.0 D3 DRIVE-E 150KM 110kW
Nie jest to przestronne auto. Miejsca z przodu pod dostatkiem. Z tyłu utrudnione wsiadanie przez mały otwór drzwiowy. Denerwuje to, że drzwi nie obejmują progów, więc zimą można pobrudzić jasne spodnie. Ogólnie wnętrze określiłbym jako przytulne - zwlaszcza w wersji ze skórzaną tapicerką, która sprawia naprawdę doskonałe wrażenie i poczucie że jest się w aucie klasy premium. Minusem mały bagażnik.
~kaaax2
Cross Country T5 254KM 187kW
Miejsca z przodu pod dostatkiem, zarówno na głowę jak i nogi. Z minusów: mały podnóżek dla lewej nogi kierowcy (szczególnie odczuwalne z automatem), niezbyt duży i nieustawny bagażnik, mało miejsca na nogi z tyłu. Niektórym to nie będzie przeszkadzało ale uważam, że podłokietnik centralny z przodu jest zbyt wąski, jadąc z pasażerem jest to niewygodne.
~Ronin
Hatchback 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Miejsca dla kierowcy i pasażera jest wystarczająco o ile podróżuje się w 2 osoby. Bagażnik na 2 osoby również jest wystarczający. Niektórym może przeszkadzać wyższy próg załadunkowy bagażnika ale nie jest to typowe kombi więc coś za coś. Trochę gorzej jak do auta wproszą się dodatkowe osoby. Na tyle nadal jest OK ale cztery osoby w aucie to raczej max.
~mikolajrej
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
Dla kierowcy I pasażera z przodu miejsca jest sporo, ale z tyłu jest niewiele miejsca zwłaszcza przy osobach ponad 180 cm. Bagażnik przeciętnej wielkości, ale przy rozłożonych siedzeniach da się załadować spore przedmioty. Spory schowek w podłokietniku i przed pasażerem. Użyteczna przestrzeń za konsolą centralna np. na monety lub okulary.
~Ronin
Hatchback 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Przednia część bez zarzutów, gorzej jak autem przemieszczają się cztery osoby. Dla koszykarzy i siatkarzy może być trochę ciasno zwłaszcza nad głową i przy wsiadaniu gdyż auto nie grzeszy wzrostem (to nie SUV) co akurat dla mnie jest plusem gdyż przez to ma lepszą aerodynamikę przy większych prędkościach.
~Wiktor
Hatchback 1.5 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Trasa 800 km, przestrzeni pod dostatkiem,pierwsze wrażenie zawsze jest jedno...klaustrofobia... jednak porównujać do Focusa MK2 FL, okazuje się ze z przodu wiecej miejsca( super fotele), z tyłu dzieciak w foteliku ma więcej miejsca niż w poprzedniku (focus), co jest zaskoczeniem dla mnie osobiście.
~Bonusso
Hatchback 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Z przodu bardzo dobrze. Tylko ten panel... @#$@#%@# po raz drugi. Z tyłu ciasno. Jestem wysoki, więc moje dzieci odmówiły jazdy na mną. Przysuwam więc fotel do przodu. 95% przebiegu robię sam, więc to nie problem.

Usterki Volvo V40 II

Volvo V40 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~posiadacz volvo
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
to miał by samochód dla 2 ludzi no czasem może 4 bo prawie dorośli synowie czasem chcą się bujnąć z rodzicami i choć synowie są znacznie wyżsi ode mnie to nie grymaszą że im jest ciasno -myślę że to jest opinia wystarczająca