Lista ocen Volvo V60 I Kombi Facelifting (21)

~Lukasz
Kombi Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
Samochod naprawde komfortowy. Wnetrze jego nie zachwyca pojemnoscia mimo sporych rozmiarow nadwozia, za to nadrabia praktycznoscia. Idealny dla pary lub malej rodziny 2+1. Silnik D5 to bardzo dobry wybor dla tego auta. Odznacza sie ciekawym brzmieniem i bardzo dobrze radzi sobie z ciezkim autem (1740kg) w polaczeniu z 6biegowym automatem. . Jakosc wykonczenia na calkiem przyzwoitym poziomie. Skorzana tapicerka i elektrycznie regulowany fotel...
~Domin
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Samochód dokładnie taki jaki chciałem. Osiągi i komfort. Potrzebny było kombi i zdecydowałem że przesiadam się z V50 2.0D na większe. Niby tylko 8 lat różnicy w dacie produkcji obu samochodów ale to są dwa różne światy. Wcześniejsze, to samochody analogowe (z resztą bardzo dobre), a ten obecny to już świat cyfrowy. Oglądałem też podobne jeżeli chodzi o rozmiary - VW Passat, Mercedes, Mondeo. Do Volvo wsiadłem pojechałem na trasę i na chwilę do...
~kris19c
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Jest to służbowe auto - czyli najlepsze. Ale obiektywnie trzeba stwierdzić, że jest to dopracowany i wygodny samochód. Znakomite jest oświetlenie - już na światłach mijania widać wszystko jak w dzień, nie mówiąc o drogowych. Zawieszenie mogłoby być lepiej wytłumione, ale jakość dróg się poprawia, więc nie jest to jakiś szczególnie dolegliwy kłopot.
~Jacek
Kombi Facelifting 2.0 D4 163KM 120kW
Auto oceniam bardzo wysoko - oczywiście póki co mam je bardzo krótko ale wybierając je kierowałem się w dużym stopniu prezencją. Auto w wersji Momentum z jasną skórą w środku oraz na ładnych felgach \"Sadia\" wygląda według mnie po prostu wspaniale. Techhnicznie spisuje się bez zarzutu.
~andz76
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Dwa lata i ponad 60 tyś. km pozwala już na małe podsumowanie. Pojazd wygodny, bardzo dynamiczny i oszczędny. Wnętrze pojazdu(posiadam wersję Ocean Reace w jasnych skórach) robi duże wrażenie. Brak zaskakujących awarii i nawet drobiazgów cieszy. No i bardzo dobra praca automatycznej skrzyni biegów - super. Ale to wszystko na pewno związane z zasadą: jak dbasz tak masz.
~Bart
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Auto jest bardzo wygodne. Owszem w tej klasie znajdziemy większe auta z bardziej pojemnym bagażnikiem. Ale w Volvo czuć jakość i precyzję wykonania.
~Piotr
Kombi Facelifting 2.0 D2 DRIVE-E 120KM 88kW
Samochód jest komfortowy, bardzo wygodne fotele i doskonałe wyciszenie, dosyć twarde, ale ciągle przyjemne zawieszenie. Ilość miejsca porównując do innych marek niewielka, ale to każdy widzi decydując się na zakup. Dwa największe mankamenty: pobór oleju (w ASO powiedzieli, że to częste) oraz skrzypienie deski rozdzielczej, czego nie powinno być w 4 letnim aucie premium.
~ed
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Bardzo dobre auto widać powoli że jest długo na rynku ale nadal jest bardzo dobre.
~Krzysztof
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Autko bardzo dobrze sie prowadzi, silnik dynamiczny przy niewielkim spalaniu
Dziennik kosztów dla Volvo V60 I Kombi Facelifting
5,9
11,0
~Jurji
Kombi Facelifting 2.0 D3 136KM 100kW
Bardzo przyjemny samochód, chodź to kombi tylko z wyglądu. Świetnie się prowadzi, brak korozji, bardzo elastyczny i oszczędny silnik. Tylko ten bagażnik mógłby być trochę pojemniejszy. Przy zdolnościach układania walizek (miękkich) w tetrix, da się wyjechać 4 osobową rodziną na wakacje.
Volvo V60 I Kombi Facelifting