Lista ocen Volvo V60 I Kombi Facelifting (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukasz
Kombi Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
Jezdzac cale zycie VAGami nie moge sie przyzwyczaic do pewnych spraw. Konsola srodkowa ma sporo przyciskow a samo sterowanie licznymi opcjami wyswietlanymi na ekranie bez odrywania wzroku od jezdni jest mocno utrudnione. Ocene ratuje doskonala pozycja za kierownica. Zakres regulacji kolumny kierowniczej + elektryczny fotel kierowcy pozwalaja usiasc naprawde wygodnie.
~andz76
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Wszystko pod ręką. Początkowo rozbudowana konsola sprawiała negatywne wrażenie, ale po dwóch latach okazuje się, że jest to bardzo przemyślane. Jedyny minus, to uwierająca w prawą nogę półka ( tylko ja jeżdżę jako kierowca tego samochodu) nie wiem dlaczego tak to zostało zaprojektowane.
~Domin
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Konsola z przodu rozplanowana prawidłowo, wszystko czytelne i intuicyjne. Dla mnie taki skandynawski design bardzo pasuje. Wyświetlacz aktywny jest dopasowany do ilości światła (sam dobiera kontrast). Można ustawi jego wygląd zalenie od preferencji.
~kris19c
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Byłoby doskonale, gdyby nie cofnięta dźwignia biegów (zresztą w tym układzie kokpitu nie może być inaczej. Pułka za środkową konsolą totalnie nie praktyczna. Nie ma gdzie położyć telefonu - jak się nie ma uchwytu na szybie.
~Bart
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Wszystko jest bardzo intuicyjne. Jedyną wadą jest brak możliwości sterowania głosową książka telefoniczną. Aby to opcja była aktywna trzeba zmienić język na angielski i w tym języku wywoływać komunikaty.
~Jacek
Kombi Facelifting 2.0 D4 163KM 120kW
Przesiadając się do Volvo z Lancii nie miałem problemów z odnalezieniem co jest gdzie, dodatkowo jest kilka przydatnych schowków, które są pod ręką tak więc ergonomię oceniam bardzo pozytywnie
~ed
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Za to lubię Volvo ergonomia na bardzo wysokim poziomie wszytko pod ręką i sensownie rozmieszczone. Jedyny minus to głosowe sterowanie nie działa w j.polskim.
~Krzysztof
rewelacja. dobrze zaprojektowany samochod
~volvo v60 1,6 T3
Kombi Facelifting 1.6 T3 150KM 110kW
Wszystko pod ręką dla mnie idealnie
~Piotr
Kombi Facelifting 2.0 D2 DRIVE-E 120KM 88kW