Lista ocen Volvo V60 I Kombi Facelifting (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kris19c
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Nie jest to największy samochód klasy średniej. W Insigni i Mondeo jest więcej miejsca. Natomiast fotele przednie w Volvo są o wiele lepsze. Wielogodzinna jazda nie powoduje bólów kręgosłupa, dobre jest także podparcie ud. Noga leży swobodnie. Z tyłu natomiast gorzej niż w oplu - mało miejsca na nogi i krótsze siedzisko.
~Domin
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Z przodu miejsca bardzo dużo. Z tyłu większe osoby mogą czuć się "ściśnięte". Myślę o osobach powyżej 185 cm. Dzieciaki mają za dużo miejsca z tyłu. Bagażnik kombi w zupełności wystarcza do przewożenia bagażu. Może nie jest tak duży jak w innych samochodach ale na moje potrzeby w zupełności wystarczy.
~Jacek
Kombi Facelifting 2.0 D4 163KM 120kW
Przestrzeni jest wystarczająco dużo jak na auto klasy średniej. Mam 190 cm wzrostu i zarówno na boki jak i na wysokość jest ok. Bardzo ważny element to niesamowicie wygodne siedzenia i zagłówki, które sprawiają że można w dość zdrowej pozycji przejechać 1500 km trasy i wysiąść bez bólu pleców.
~Lukasz
Kombi Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
Samochod z przodu jest bardzo przestronny i kazdy kierowca usiadzie wygodnie. Jednak z tylu miejsca moze braknac dla osob powyzej 180cm. Sam mam 184cm i za soba siadam wlasciwie na styk. 1-2cm dalej odsuniety fotel i z tylu juz bedzie za ciasno. Kolana beda gniotly oparcie.
~andz76
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Z uwagi, że jestem dość "spory" chciałbym mieć trochę więcej miejsca dla siebie, ale jest przytulnie. Super fotele , jak już wsiądzie się i ruszy to się nie chce wysiadać. Nawet 1000 km mnie nie zmęczyło mimo, że mój kręgosłup już jest uszkodzony.
~Bart
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Dla kierowcy (posiadam 190 cm) jest bardzo wygodnie, ale już w drugim rzędzie nie jest tak przestronnie.
~Krzysztof
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
dla 4 osobowej rodziny wystarcza w zupelnosci, mimo ze bagaznik jest maly jak na kombi
~Piotr
Kombi Facelifting 2.0 D2 DRIVE-E 120KM 88kW
Na tylnym siedzisku mogło być więcej miejsca, z przodu jest super.
~Zbigniew
Kombi Facelifting 2.0 D3 DRIVE-E 150KM 110kW
Z przodu ok, z tylu mogło by być lepiej, Poza tym bagażnik niezbyt duży.
~Jurji
Kombi Facelifting 2.0 D3 136KM 100kW
kwestia wzrostu, miejsca jest tyle ile trzeba lecz bez zapasu
Volvo V60 I Kombi Facelifting