Lista ocen Volvo V60 I Kombi Facelifting (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Domin
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Przyznaję że ta marka mi podeszła, nie jest to pierwszy samochód od Skandynawów. Ale podkreślam że jeszcze nie zdarzyło się aby któreś z Volvo się popsuło czy to w mieście czy na trasie. Metoda jest prosta. Przegląd tak ja chce producent na ich częściach i ich materiałach. Robiłem wcześniejszymi samochodami tej marki po 200 tys km i nic. Wychodziły tylko drobnostki - przetarty kabel od bagażnika, jaka usterka w klimie z uwagi na zużycie...
~Jacek
Kombi Facelifting 2.0 D4 163KM 120kW
Porównując z innymi markami premium (Audi, Mercedes)cena wysokich wersji wyposażeniowych jest umiarkowana. Kupując auto porównywałem je z Audi A5 2.0 TDI 177 km gdzie większości wyposażenia Volvo albo wogóle nie ma albo trzeba za nie słono dopłacać (city safety, skóra) co finalnie znacznie podwyższa podobną cenę bazową.
~andz76
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Nowego bym pewnie nie kupił, bo bardzo drogo, ale w sytuacji kiedy kupiłem auto 5 letnie od znajomego to wiem co mam i tylko pilnuję interwałów wymian płynów eksploatacyjnych. Jest ok.
~Bart
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Za jakość trzeba zapłacić trochę więcej, ale za to kupno używanego samochodu nie powoduje tak dużej utraty wartości jak w przypadku nowego pojazdu.
~kris19c
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Auto jest drogie - nie da się ukryć. Prawie 150 tyś. za coś trochę większego od kompaktu, to absurd. Prywatnie bym nie kupił.
~Piotr
Kombi Facelifting 2.0 D2 DRIVE-E 120KM 88kW
Ekstra, auto mocno straciło na wartości i 4-5 letnie egzemplarze są w atrakcyjnych cenach.
~Lukasz
Kombi Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
Auto reprezentuje bardzo dobra wartosc przy kupnie uzywanego zadbanego egzemplarza.
~Krzysztof
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
to jeszcze nie klasa premium ale naprawde niewiele brakuje
~Zbigniew
Kombi Facelifting 2.0 D3 DRIVE-E 150KM 110kW