Lista ocen Volvo V60 I Kombi Facelifting (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Domin
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Klimatyzacja wydajna, szybka w działaniu. Odmrażanie bez problemu. Zimną jak to diesel dłużej się rozgrzewa. Latem gdy pojazd stoi na słońcu po odblokowaniu włącza się automatycznie wentylacja i po chwili wsiada się do samochodu, który jest już częściowo schłodzony. Niby nic - bajer, ale pomysłowy.
~Lukasz
Kombi Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
Samochod chyba musi byc wyposazony w jakas dodatkowa nagrzewnice bo bardzo szybko sie robi cieplo w kabinie. Moze to zasluga zimowego pakietu, ktory rowniez dodaje ogrzewane przednie siedzenia, lusterka i przednia szybe. Wlasciwie juz po 5min w kabinie czuc przyjemne cieplo.
~Bart
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Auto nagrzewa się szybko jak na diesla, posiadam również aplikację Volvo on call przez co mogę chwilę przed odjazdem zdalnie odpalić samochód aby się nagrzał lub ewentualnie schłodził. Klimatyzacja działa bez zarzutu.
~Jacek
Kombi Facelifting 2.0 D4 163KM 120kW
Póki co nie mam żadnych zastrzeżeń, auto posiadam od początku lipca więc o ogrzewaniu nie mogę nic powiedzeć, natomiast klimatyzacja w temperaturze około 35\'C podczas wakacji na południu Francji spisywała się rewelacyjnie
~ed
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Wydajne ogrzewanie i klimatyzacja polecam podgrzewaną przednią szybę która w zimie daje dodatkowy komfort.
~kris19c
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Klima bez zastrzeżeń, ale w zimie samochód nagrzewa się bardzo wolno.
~andz76
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Nic dodać nic ująć , jest świetnie.
~Zbigniew
Kombi Facelifting 2.0 D3 DRIVE-E 150KM 110kW
Klima dwustrefowa, podgrzewaną przednią szyba - super
~volvo v60 1,6 T3
Kombi Facelifting 1.6 T3 150KM 110kW
Zarówno w zimie jak i i klimatyzacja działą super

Usterki Volvo V60 I

Volvo V60 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotrek
Kombi Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
Podgrzewane fotele na zime są super i dobrze grzeją.
Volvo V60 I Kombi Facelifting