Lista ocen Volvo V60 I Kombi (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Kombi 2.0 D3 163KM 120kW
Ergonomia na bardzo wysokim poziomie; wszystko na swoim miejscu. Mam jedynie zastrzeżenia do dużej ilości przycisków na konsoli środkowej, dziwnie-umiejscowionym pokrętłem do regulacji siły nawiewu, i zbyt krótkim podłokietnikiem, niestety nieregulowanym. Fotele bardzo wygodne, pozycja za kierownicą dobra, choć chciałoby się siedzieć kilka centymetrów niżej.
~maciek
Kombi 2.0T 203KM 149kW
doskonale. Wszystko na swoim miejscu, bez przeładowania przyciskami. Obsługa intuicyjna i łatwa. Miałem wiele samochodów różnych marek i prawdę mówiąc nie wiem czy Volvo nie wypada najlepiej pod względem ergonomii wnętrza.
~Piotr
Kombi 2.0 D3 163KM 120kW
Bagażnik: zmieściłem 4 koła 17' zimowe. Wuzek dziecka też się mieści ale... trzeba wyjąć roletę. Plus za intuicyjne rozmieszczenie przycisków, obecność uchwytów na kubki z przodu i z tyłu i pojemny schowek.
~Marcin
Kombi 2.0 D4 163KM 120kW
Super super wygodnie się podróżuje. minusem mogą być uchwyty na napoje pomiędzy lewarkierm skrzyni a podłokietnikiem - dla mnie są ok bo służą mi jako dodatkowe schowki.
~cato
Kombi 2.0 T5 240KM 177kW
po prostu Volvo, ergonomia świetna, obsługa intuicyjna już po kilku chwilach od pierwszego spotkania z autem. zdecydowanie przydało by się więcej drobnych schowków...
~jamandi
Kombi 2.0 D3 163KM 120kW
Swietnie zaprojektowanyny. Wszystko na wyciagniecie reki. No moze miejsce na napoj powinno nie byc przy skrzyni, ale to nagminne
~AN
Kombi 2.0 D3 163KM 120kW
byłoby idealnie, gdyby nie wkurzający detal - uciskająca w kolano krawędź panelu sterowania (bardzo ładnego swoją drogą)
~Dawid
Kombi 1.6 T3 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu, intuicyjne umieszczenie przełączników
~Wojtek
Kombi 2.4 D5 215KM 158kW
wszystko ok, fajna kierownica -ale za dopłatą, dobre lusterka wsteczne.
~volvov60awd
Kombi 2.4 D5 215KM 158kW