Lista ocen Volvo V60 I Kombi (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciek
Kombi 2.0T 203KM 149kW
I tu jest pies pogrzebany. Samochód trochę "udaje" klasę średnią. Na przednich fotelach - bez zarzutu i nie ma się do czego przyczepić. Znacznie gorzej jest na tylnej kanapie - jak w przeciętnym kompakcie. Bagażnik - mały - 430litrów. Design wygrał z praktycznością. Niestety pierwsze lepsze kompaktowe kombi przebija V60 pakownością i możliwościami przewozowymi.
~Adam
Kombi 2.0 D3 163KM 120kW
Nie jest to auto wybitnie wielkie; wymiarami wnętrza bliżej mu do kompaktu niż klasy średniej, aczkolwiek jest bardzo przytulnie i wygodnie. Na przednich siedzeniach miejsca jest wystarczająco, jednak na tylnej kanapie ciasno; jeżeli masz poniżej 180 cm wzrostu, zasiądziesz wygodnie; jeżeli jesteś wyższy, zamawiaj miejsca z przodu :)
~Wojtek
Kombi 2.4 D5 215KM 158kW
jest ok dla tej klasy auta, pojemność bagażnika słabo, jak jechałem do castoramy to pożyczałem focusa kombi bo do volvo niewiele wchodziło. na wakacje to samo jak jechałem bez przyczepy to bagażnik dachowy koniecznie . kasety z siatką zabezpieczającą bagażnik od pasażerów zajmują 20% przestrzeni ładunkowej -nieporozuminie
~Marcin
Kombi 2.0 D4 163KM 120kW
Kierowca i pasażer luksusowo - tył mniej ale nie szukałem dużego samochodu dla pasażerów z tyłu..bo nie wożę jeszcze ;) bagażnik średni w Passacie i Lagunie miałem trochę większy ale mi wystarcza spokojnie i dodatkowo jest świetnie dopracowany pod względem jakości jak i bezpieczeństwa i przewożenia ładunków Audi A4 się chowa.
~AN
Kombi 2.0 D3 163KM 120kW
kierowca i pasażer na przednim siedzeniu mają idealny komfort i wzorcowe fotele, na tylnej kanapie brakuje miejsca we wszystkich kierunkach, więc w 5 dorosłych osób wypadu na Gibraltar raczej nie należy planować ...
~cato
Kombi 2.0 T5 240KM 177kW
doskonale, pomimo że z tyłu to nie jest limuzyna ale... to nie jest limuzyna. to jest fajne autko z zacięciem sportowym. z przodu siedzi sięświetnie w świetnych fotelach a z tyłu dla 2 osób spoko...
~Piotr
Kombi 2.0 D3 163KM 120kW
Przy wzroście 178 usiądę wygodnie za sobą. Konkurencja to tylko skoda superb lepiej, a reszta podobnie do volvo.
~Roobb
Kombi 2.0 D3 163KM 120kW
Z przodu ok gorzej w tyle. Bagażnik bez dojazdowki. Po zakupie takowej brak możliwości ulokowania takowej. Leży na wierzchu.
~Rob
Kombi 2.0 D3 163KM 120kW
Kierowca i pasażer super wygoda. Na tylniej kanapie jeśli kierowca jest wysoki miejsca troszkę brakuje. Ale taki urok auta.
~Dawid
Kombi 1.6 T3 150KM 110kW
Wygodne fotele, miejsca jest wystarczająco (jedynie osoby bardzo wysokie mogą narzekać)
Volvo V60 I Kombi