Lista ocen Volvo V60 II Kombi (21) - Karoseria

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ddominus
Kombi 2.0 B3 Benzynowy Mild Hybrid 177KM 130kW
Linia samochodu obła, kształt super i opory powietrza tez małe. Nie chciałem SUV-a na trasę bo jednak więcej pali. Kombi jest niższe, ma niższy środek ciężkości i lepiej zachowuje się na trasie. to jest moje odczucie z uwagi na testy obu pojazdów na trasie.
~Mieszko
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Karoseria zasługuje na duży plus ze względu na wygląd, samochód jest po prostu śliczny. Niestety spasowanie elementów jest całkiem średnie, szpary między panelami nie są do końca równe, a jest to auto w pełni bezwypadkowe.
~Marcel
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Bardzo fajny design. Nareszcie Volvo wróciło do bryły klasycznej, ale zarazem nowoczesnej. To moja subiektywna ocena, bo mi się podoba. Nie wiem natomiast co jest z aerodynamiką, ale to auto brudzi się bardzo szybko...
~Wojtek
Kombi 2.0 T5 250KM 184kW
gruba blacha - czuć że nie jest to auto plastikowe. Co mi się nie spodobało to źle spasowana maska i większa szpara przy lewej lampie- 4 volvinki widziałem i każdy tak ma- podobno przy zgłoszeniu w aso to poprawią.
~ksk19
Kombi 2.0 T4 190KM 140kW
Drzwi sprawiają wrażenie bardzo masywnych (są dość ciężkie co czuć przy zamykaniu). Wysoka maska również potęguje wrażenie, że samochód jest wykonany bardzo solidnie.
~Michał
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Karoseria jest głównym powodem dla którego kupiłem ten samochód, jest bardzo ładny i solidnie zbudowany, całkiem dobre spasowanie elementów karoserii.
~96er
Kombi 2.0 T4 190KM 140kW
Stylistyka to kwestia gustu, ale mi się bardzo podoba szwedzki styl: oszczędny w środkach wyrazu ale bardzo wyrazisty i dynamiczny. Harmonijne linie.
~96er
~JBO
Kombi 2.0 B3 Benzynowy Mild Hybrid 177KM 130kW
Bagażnik duży jak na ten segment, miejsca nawet z tyłu by usiąść za dorosłą osobą do 180cm, jest wystarczająco

Usterki Volvo V60 II

Volvo V60 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Karol
Kombi 2.0 D4 190KM 140kW
Jest śliczny baza kolorów wystarczająca. Pięknie się prezentuje. Cały czas jak widzę go na ulicy to mi się micha uśmiecha.
Volvo V60 II  Kombi