Lista ocen Volvo V60 II Kombi (16) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mieszko
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Uznaję to za poważną usterkę, ponieważ bardzo wpływa na użytkowanie samochodu a mechanik oraz znajomy który posiada XC60 z tej samej generacji twierdzą, iż "one tak mają" Bardzo często piloty z samochodu nie chcą działać, baterie zmieniałem już 2-3 razy w obu pilotach i dalej się to dzieje. Niekiedy samochód nie chce odpalić bo nie widzi kluczyka, nawet gdy się go przyłoży do miejsca gdzie trzeba go przyłożyć w razie wyładowanej baterii....
~ZSZ
Kombi 2.0 T4 190KM 140kW
Wymiana silnika po 37 tys przebiegu. Wymiana siłowników tylnej klapy. Wymiana sterownika hamulca ręcznego. Zawieszenie się aktualizacji oprogramowania. Wyłączenie klimatyzacji przez komputer.
~Karol
Kombi 2.0 D4 190KM 140kW
Brak poważnych zdarzeń. To raczej tego się spodziewałem. Mój Tata jeździ nowym fiatem Tipo, już kolejnym do przebiegu 100000 też nigdy nie miał awarii. Tego się spodziewamy po nowych autach.
~Darek
Kombi 2.0 B5 Benzynowy Mild Hybrid 264KM 194kW
Źle działające automatyczne światła drogowe - 6 wizyt w serwisie i dalej światła oślepiają nadjeżdżających z naprzeciwka. Dwa razy wymieniona przednia szyba - samoistne pęknięcia
~Darek
Kombi 2.0 B5 Benzynowy Mild Hybrid 264KM 194kW
~Michał
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Tak jak mówiłem, samochód mam dopiero pół roku i jeszcze żadna poważna usterka się nie przytrafiła.
~Sebastian
Kombi 2.0 T6 310KM 228kW
By jechać prosto muszę trzymać kierownicę lekko w lewo!!! Auto właśnie stoi w serwisie
~Marcin
Kombi 2.0 D4 190KM 140kW
nie wiem czy przeciekające reflektory to poważne czy nie.
~AndrzejV60
Kombi 2.0 T5 250KM 184kW
w pierwszym roku eksploatacji nic się nie zepsuło

Usterki Volvo V60 II

Volvo V60 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu