Lista ocen Volvo V60 II Kombi (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mieszko
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Samochody te można znaleźć dosyć łatwo w granicach 20-25 tysięcy euro (mój kosztował 23 tyś.) ale w życiu bym już tyle nie zapłacił wiedząc jaki jest to złom. W tej cenie można znaleźć dobrze wyposażone Skody Superb, BMW serii 3 i 5 lub Kia Proceed które są o wiele lepszymi samochodami.
~Karol
Kombi 2.0 D4 190KM 140kW
Siedzenie kierowcy ma zdeformowany boczek siedziska waga kierowcy od 55-75 kg więc nie jest to wina leżąca po tej stronie. Raczej jakość materiałów. Uszczelki dołu od otworu drzwiowego narażone na mechaniczne uszkodzenie.
~Marcel
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Rozważałem różne marki w tej klasie i wg mnie to chyba najlepszy stosunek. Dobre, komfortowe auto, które jest wyposażone w wiele systemów bezpieczeństwa w cenie, gdzie w Mercedesie klasy C zaczyna się cennik, to jednak plus.
~Wojtek
Kombi 2.0 T5 250KM 184kW
myślę ze poprawnie. Jak powyżej wspomniałem jedynym minusem jest żele spasowana maska i zderzak przód ale już 4 auta widziałem i każde z nich ma taki sam defekt... znajomemu podczas wizyty na 1 przeglądzie to poprawili
~ED
Kombi 2.0 B4 Diesel Mild Hybrid 211KM 155kW
Jakość obsługi w salonach taka sobie jak na klasę premium powinno być lepiej. Generalnie mała sieć serwisowa dystrybutor powinien wpuścić konkurencję do kurnika penie poprawiło by to poziom obsługi.
~Robert
Kombi 2.0 T5 250KM 184kW
bardzo dobry. Auto wykonane solidnie z dobrych materiałów. Nie należny do najtańszych ale biorąc pod uwagę pakiety wyposażenia dodatkowego jest warte tych pieniędzy.
~Michał
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Samochody te można kupić dość tanio, szczególnie diesle, więc nie mogę dać mniej gwiazdek, ale tego samochodu nie kupiłbym już za żadne swoje pieniądze.
~Damian
Kombi 2.0 B3 Benzynowy Mild Hybrid 177KM 130kW
porownując do poprzedniego auta i40. Auta jak za tą cene nie powala na kolana. Ten sam komfort w Hyundaiu miałem
~96er
Kombi 2.0 T4 190KM 140kW
Bardzo wysoka jakość. Pomimo z pozoru wysokiej ceny wyjściowej w porównaniu z konkurencją cena wydaje się atrakcyjna.
~96er
Kombi 2.0 T4 190KM 140kW