Lista ocen Volvo V70 I (77) - Ergonomia

Na liście zabraknie 90 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mnich
Kombi 2.5 20V Turbo AWD 193KM 142kW
Zaj.. tapicerka drzwi... jej szerokość pozwala podpierać wygodnie łokieć przy zamkniętym oknie i trzymać tak wolant. Nie wiem tylko dlaczego - i dlaczego wszcyscy to chwalą, przełączniki otwierania okien trafiły na drzwi, a nie jak to było w 850 na tunel. Ja osobiście wolałem takie rozwiązanie - tak mi wygodniej. Na minus - brak regulacji czasowej pracy wycieraczek (jakiś absurd), przy włączeniu pracy przerywanej (wajcha w górę) zasłania...
~Tommi
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Bardzo fajne wnętrze, od razu robi wrażenie ciepłego, przytulnego. Jest tu naprawdę sporo miejsca z przodu i z tyłu, bardzo wygodne fotele z ogromnymi możliwościami regulacji (przód). Kilka schowków, podłokietniki, uchwyty na kubki, dwa gniazda 12V... Poza tym po złożeniu bagażnika i rozwinięciu rolety oddzielającej mamy prawie ciężarówkę z płaską podłogą w przedziale ładunkowym i superwygodnymi fotelami dla kierowcy i pasażera. Za siedzenie...
~Marek
Kombi 2.0 20V 180KM 132kW
Wszystko pod ręką, jednak czasem szukam przycisków od swiateł przeciwmgielnych. Denerwujące jest też to, że jak się da suwak regulacji nawiewu na maxa w lewo, to włącza się tryb auto - generalnie trzeba szukać miejsca w którym nawiew się wyłącza, co bez spojżenia jest dosyć trudne. Ale pozatym to bardzo fajnie. + do kieszeni drzwi zmieści się duża butelka i nie przeszkadza.
~Krzyś
Kombi 2.0 126KM 93kW
Brakuje wygodnego uchwytu na kawę dla kierowcy - w drzwiach jest uchwyt na butelki ale kawę bałbym się tam wsadzać w trakcie jazdy. Drążek zmiany biegów jest trochę za daleko od podłokietnika - nieparzystych biegów nie da się obsługiwać nie podnosząc łokcia a konusem nie jestem. Trochę upierdliwe w trasie, bo każde wyprzedzanie z tym silnikiem to redukcja więc łapa musi chodzić.
~herr_Grom
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Autko wyposażone i zbudowane jest pod hasłem (przynajmniej w moim odczuciu) \"User friendly\". Wszystkie potrzebne rzeczy znajdują się pod ręką, ale nie przeszkadzają. Sądzę, że w tej klasie auta to już normalne, ale nadal jest to dla mnie ogromna przyjemność odkrywać to co jakiś czas :D
~koraszek
Kombi 2.0 126KM 93kW
Wszystko na swoim miejscu tak jak być powinno. Panel klimatyzacji bardzo intuicyjny w obsłudze. Suwak siły nawiewu też jest wygodny można idealnie dobrać siłę nawiewu jaka nam pasuje. Jedyny wielki minus to nie ma żadnego miejsca na kubek stąd trzeba wszystko wkładać w drzwi.
~pserek@qualay.pl
Kombi 2.5 20V Turbo AWD 193KM 142kW
Brak zastrzeżeń. Wszystko pod ręką i co najwazniejsze: pokrętła! Do sterowania klimą - pokrętła, sprzętem audio - pokrętła! Szybkie i pewne. Bez problemu dostosujecie układ kierownicy i siedzeń do swoich potrzeb - niezaleznie od wzrostu.
~Michał
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Baaaardzo wygodne siedzenia, można pokonywać w nich dalekie trasy bez postojów. Przydatny "cup holder" w odłokietniku (to chyba dodatkowe wyposażenie). Obsługa wszystkich przycisków jest prosta i intuicyjna.
~marcingorzala
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Wszystko tam gdzie ma być. Przyciski duże - można w rękawiczkach obsługiwać. Jedno co można się przyczepić to uchwyt na kubek w tunelu środkowym otwierany razem ze schowkiem... więc jak się zapomni to kawa się wyleje.
Dziennik kosztów dla Volvo V70 I
12,2
12,2
~grzP
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Przy ustawieniu czasowej pracy wycieraczek dźwignia zasłania kontrolkę ogrzewania tylnej szyby i lusterek. Detal, ale się przyczepię. 2 uchwyty na kubki-rewelacja, ale podłokietnik otwiera się razem z uchwytem i kubkami...