Lista ocen Volvo V70 I (95) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uprightbassmatt
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Przeczytaj cały mój opis, a sam sobie odpowiesz i wystawisz adekwatną ocenę. Dodam, że odbyłem niedawno jazdę testową Mitsubishi ASX 1,6 beznyna. Matko jakie to ospałe z tym silniczkiem 117hp i słabo wytłumione. W kabinie słychać wszystko z ulicy. Volvo to jednak inna klasa, nawet po blisko 14 latach i z przebiegiem 300.000km czuć, że to znacznie wyższa półka niż nowe Mitsu za ponad 70.000PLN. Volvo V70 - SIPS (Volvowska klatka...
~Radek
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
no 5 lat temu z oplatami to było ponad 22 tys zł...teraz kosztują śmieszne pieniądze. Za auto tak trwałe, nie rdzewiejace, małe spalanie, wielkie i super na trasach wydaje mi się, że jest to jeden z najlepszych możliwych wyborów w tej cenie... ogólnie polecam Co ważne ...(jak w każdym ) szukać możliwie najmniej powypadkowego (kolizyjnego)...każdy coś miał ale jeden tylną klapę czy drzwi, a inny przód, podłużnice i cholera wie co jeszcze:)
~grzP
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Uważam że jest to lepszy wybór niż np. \"kultowy\" Passat Variant 1.9TDI od dziadka z Niemiec, z przebiegiem 179900km i spalający 3,2 l/100. Za te pieniądze dostajemy kawał solidnego, dużego auta z całkiem niezłym silnikiem (0-100km/h: poniżej 10s-sprawdzone!). Nie kupiłbym tego auta jeszcze raz tylko dlatego, że chcę tylnonapędówkę (lepsza trakcja, rozłożenie masy, prowadzenie, itd.) i nie potrzebuję kombi. Ale poza tym V70 TDI jest godna...
~Olsen
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Za te pieniądze trudno o auto o takich gabarytach, takim poziomie bezpieczeństwa, takim kopycie i do tego niskim spalaniu. Ale mnogość i częstotliwość usterek - wstyd po prostu. Po volvo spodziewałem się jednak nieco więcej. Rozumiem, że przechodzone nieco auto nie może się obejść bez, ale miesiąc w miesiąc po 600 złotych w naprawy to jednak lekkie przegięcie.
~robert1977
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
ja sam szukałęm auta w niemczech, i za 5000euro z 2000 roku to mozna wybierać w astrach, mondech, golfach itd. ale uwierzcie miałem 12samochodów od malucha, 125p. hondy civic, merc123,merc 116, ford sierra, merc 124, daewoo tico, mondeo , i kilku innych, to tylko merc 124 moze sie równać, ale tn kosztuje dużo i jest przynajmniej o 5 lat starszy
~kwiatek54
Kombi 2.4 i 20V 170KM 125kW
Samochód został sprowadzony z USA i w czasie transportu po drodze parę rzeczy się ulotniło. Te rzeczy są nie do zdobycia na rynku wtórnym, przez co pozostał tylko serwis. Ceny na części są bardzo wysokie. dla przykładu kratki do zderzaka małe po 75zł, środkowa+osłona ok.500zł, zaróweczka do licznikow 17zł, cewka zaplonowa ponad 300zł.itd....
~Mart
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
W tej cenie nie dostaniemy lepszego auta. Jednak przestrzegam przed samochodami z kręconym przebiegiem. Większość tych aut ze względu na cenę było kupowane przez firmę dlatego te auta mają dużo przejechane. Przed zakupem skonsultujcie albo nawet wyślijcie kogoś kto jest w temacie i potrafi rozpoznać takie auto.
~Konrad
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Moim zdaniem - zwłaszcza patrząc na ceny, które lecą na łeb i szyję w dół, auto to jest wyborem bardzo dobrym. Silnik spokojnie wytrzymuje przebiegi nawet ponad 500tysięcy km (znam takie przypadki z serwisu Volvo), należy tylko zwrócić uwagę by auto nie było po dużym wypadku lub co jeszcze gorsze po powodzi ;-(
~P_Tetter
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Dobrze utrzymane egzemplarze można kupić w naprawdę dobrej cenie (10tys.) Ale trzeba bardzo uważać bo sporo jest tzw. okazji. A kupując \"trefne\" volvo można bardzo szybko przekląć JE na wieki. Tak więc kupując V70 I generacji trzeba bardzo uważnie skontrolować auto w ASO lub dobrym warsztacie.
Dziennik kosztów dla Volvo V70 I
12,2
12,2
~herr_Grom
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Kupiłem moje auto za 23 tyś. Myślałem na początku, że przepłaciłem... Teraz, z perspektywy czasu wiem, że opłacało się. Kupiłem Volovinę w komisie na południu Polski (jestem z Poznania, więc miałem kawałek), który się w tych autach specjalizuje. Uważam, że są to auta warte swojej ceny.